WUKO Gliwice pogotowie kanalizacyjne, czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur

Nasza firma WUKO Gliwice od ponad 20 lat specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów związanych z hydrauliką i kanalizacją. Nasze pogotowie kanalizacyjne Gliwice wykonuje sprawne czyszczenie kanalizacji Gliwice, przepychanie i udrażnianie rur i usuwanie awarii. Łączymy doświadczenie i nowoczesny sprzęt WUKO Gliwice, aby szybko i skutecznie wykonać naprawę. Setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Gliwice pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Gliwice

Nasze pogotowie kanalizacyjne Gliwice wykorzystuje profesjonalne, specjalistyczne pojazdy WUKO. Czyszczenie kanalizacji Gliwice zaczynamy od kompleksowej diagnostyki i rozpoznania problemu, dzięki czemu podejmujemy wyłącznie efektywne i skuteczne.

WUKO Gliwice i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Gliwice i nieczystości, przepychanie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

Pogotowie kanalizacyjne Gliwice

Przywracając sprawność sieci kanalizacyjnej lub wodociągowej trzeba działać szybko - wpływa to na komfort codziennego życia mieszkańców. Nasz profesjonalny sprzęt WUKO Gliwice radzi sobie nawet z największymi wyzwaniami. Działamy na terenie Gliwic, gdzie jesteśmy znani i cieszymy się szerokim gronem zadowolonych Klientów. Realizujemy także szereg prac ziemnych związanych z naprawą instalacji wodociągowych oraz kanalizacyjnych, a także z przygotowaniem nowych instalacji.

Naprawa i udrażnianie kanalizacji Gliwice

Awaria kanalizacji jest poważnym i uciążliwym problemem. Dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów i oferujemy kompleksowe czyszczenie kanalizacji Gliwice i usługi z zakresu diagnostyki i naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnych.

 • Błyskawiczna lokalizacja awarii - optymalizuje koszty i znacznie skraca czas potrzeby na działanie
 • Czyszczenie kanalizacji - zwiększanie ich drożności i usuwanie osadu oraz zabrudzeń w celu poprawy ich wydajności oraz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa sanitarnego
 • Usuwanie awarii wodociągowych - dostęp do bieżącej wody z miejskiej lub prywatnej sieci ma ogromny wpływ na komfort i jakość życia - dzisiaj jest to niepodważalny standard i my pomagamy go utrzymać
 • Udrażnianie rur i kanalizacji - usuwanie zatorów pozwala wyeliminować usterki i przecieki, zapobiega wybijaniu studzienek oraz szamb, wpływając pozytywnie na eksploatację instalacji
 • Bezwykopowa naprawa kanalizacji - zrywanie asfaltu albo rozbieranie kostki to dodatkowe koszty, których pomagamy uniknąć, zmniejszając także czas, który jest potrzebny do dokonania pilnych napraw
Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Sprawne czyszczenie kanalizacji Gliwice

Wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, aby działać szybko i sprawnie - drożne i działające instalacje wodociągowe i kanalizacyjne są konieczne do utrzymania odpowiedniego poziomu życia. Dokładamy wszystkich potrzebnych starań, aby zawsze trzymać się ustalonych terminów, dzięki czemu zaufało nam już wiele osób i firm. Mamy bogate doświadczenie w naprawie prostych i niezwykle skomplikowanych instalacji, a nasi fachowcy nie boją się nowych wyzwań. Nowoczesny sprzęt, taki jak kamery inspekcyjne, pozwala na przeprowadzenie niezbędnej diagnostyki bez konieczności wykonywania czasochłonnych prac ziemnych, co ostatecznie zmniejsza koszty całej naprawy oraz przyspiesza jej realizację.

Szerokie zastosowanie pojazdów WUKO

Profesjonalny sprzęt czyszczący WUKO Gliwice poradzi sobie nie tylko z klasyczną kanalizacją. Wykonujemy także szereg prac czyszczących na innych rodzajach instalacji:

 • Czyszczenie wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej
 • Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji
 • Czyszczenie drenaży rozsączających w przydomowych oczyszczalniach
 • Obsługa kanalizacji sanitarnej i deszczowej - udrażnianie, czyszczenie, przepychanie
 • Prace inspekcyjne oraz kontrolne

Nasze pojazdy WUKO Gliwice dają nam możliwość ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, co cechuje się połączeniem wysokiej wydajności oraz niskich kosztów. W rurach mogą znajdować się różnego rodzaju zabrudzenia trudne do usunięcia - piach, żwir, tłuszcze, zaschnięte odpady czy zlepy papieru. Strumień wody kierowany pod wysokim ciśnieniem zrywa wszystkie zabrudzenia z wewnętrznej powierzchni rury, idealnie nadając się do czyszczenia. Instalacja poddana takiemu działaniu zwiększa swoją drożność oraz nie stwarza ryzyka całkowitego zapchania się w przyszłości. Wypłukane nieczystości trafiają do szamba, odpływu albo studni rewizyjnej i przestają być zmartwieniem.

Sercem pojazdu WUKO Gliwice jest pompa wysokociśnieniowa. Jej parametry oraz wysoka wydajność pozwalają radzić sobie z każdym rodzajem instalacji. Czyścimy rury przydomowe o niewielkiej średnicy, a także wysokowydajne instalacje przemysłowe. Długi wąż pozwala poradzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach, nawet przy bardzo rozbudowanych instalacjach kanalizacyjnych. Podczas czyszczenia rury nie uszkadzają się w żaden sposób - ciśnienie jest dobrane w taki sposób, aby usuwać zabrudzenia z wewnętrznych ścian kanalizacyjnych, ale przy tym nie uszkadzać samych rur. Myjka ciśnieniowa wprowadzana do kanalizacji poradzi sobie także z załamaniami i spadkami instalacji.

WUKO Gliwice dlaczego warto korzystać z naszych usług

Do czyszczenia kanalizacji w Gliwicach potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Wykonujemy czyszczenie kanalizacji metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną. Indywidualnie dobieramy metodę pracy do rodzaju instalacji oraz potrzeb Klientów, aby osiągnąć najlepsze wyniki, zoptymalizować koszty oraz poradzić sobie z realizacją nawet najtrudniejszych zleceń. Podczas pracy WUKO Gliwice wykorzystuje się różne rodzaje dysz, ich rozmiar musi być dobrany odpowiednio do średnicy rur oraz rodzaju zabrudzenia. W walce z osadami wapiennymi dobrze sprawdzają się dysze rotacyjne. Ciśnienie podczas czyszczenia metodą WUKO Gliwice może sięgnąć nawet 200 barów, co gwarantuje najwyższy poziom skuteczności.

Nasze metody czyszczenia kanalizacji WUKO Gliwice są w pełni ekologiczne. Podczas pracy używamy wyłącznie czystej wody, dbamy też o to, aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasz profesjonalny sprzęt radzi sobie z usuwaniem drobnych i zaschniętych zabrudzeń. Z czasem w instalacji zawsze zacznie zbierać się osad, pojawi się kamień, a jej drożność zacznie maleć. Wówczas nasze pogotowie kanalizacyjne WUKO Gliwice poradzi sobie z udrożnieniem kanalizacji. Cały proces nie trwa długo, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest terminowe oraz szybkie przywrócenie instalacji do pełnej sprawności. Pomagamy utrzymać instalacje kanalizacyjne w odpowiedniej kondycji, zapewniając czystość oraz porządek, które wpływają na jakość życia oraz wysoki poziom bezpieczeństwa sanitarnego.

Zadzwoń +48 570 004 497