WUKO Żory - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

WUKO Żory od wielu lat pomaga w usuwaniu różnego rodzaju usterek systemu kanalizacji. Nasze pogotowie kanalizacyjne Żory to wykwalifikowani fachowcy, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie, co w połączeniu z nowoczesnym sprzętem WUKO pozwala im szybko i skutecznie zdiagnozować problem i zająć się jego usunięciem. Działamy szybko i skutecznie i dbamy o wysoką jakość naszych usług i czyszczenia kanalizacji, udrażniania rur. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Żory pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Żory

Rozwiązaniem naszego problemu jest w takiej sytuacji zwrócenie się o pomoc do profesjonalistów, czyli firm zawodowo zajmujących się naprawianiem usterek systemu kanalizacyjnego. Jedną z takich firm jest WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne, które działa nie tylko jako pogotowie kanalizacyjne, ale świadczy również inne usługi związane z systemem kanalizacyjnym. WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne szybko i skutecznie udrożni i oczyści instalacje kanalizacyjne, wypłucze ciągi kanalizacyjne, wyczyści zbiorniki i separatory, przetka i udrożni systemy kanalizacyjne oraz zajmie się przeprowadzeniem prac naprawczych.

WUKO Żory i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Żory
 • Czyszczenie kanalizacji Żory
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Żory
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Żory
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Żory

Firma posiada ogromne doświadczenie w usuwaniu usterek systemu kanalizacyjnego, dzięki czemu jest w stanie szybko zdiagnozować problem i zająć się jego usunięciem. WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy mają do swojej dyspozycji specjalistyczny sprzęt, co daje gwarancję szybkiego poradzenia sobie z usunięciem awarii.

Problemy z kanalizacją nie należą do rzadkości, co oznacza, że nawet jeśli do tej pory nie musiałeś sobie z nimi radzić, to z dużym prawdopodobieństwem będziesz do tego zmuszony w przyszłości. Duża część osób nie zastanawia się wcześniej, co zrobi w takiej sytuacji i opracowuje plan działania dopiero wtedy, gdy awaria się pojawi.

Pogotowie kanalizacyjne Żory

Biorąc pod uwagę, jak mocno awaria kanalizacji wpływa na komfort naszego życia warto już wcześniej przygotować sobie plan działania na taką ewentualność. Dzięki temu w momencie awarii nie będzie trzeba zastanawiać się co robić, tylko od razu będzie można przystąpić do działania. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie z pewnością zwrócenie się po pomoc do profesjonalistów, którzy szybko i skutecznie usuną usterkę.

Do najczęściej wykonywanych przez WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne działań należą czynności związane z przepychaniem kanalizacji i jej czyszczeniem oraz czynności związane z przepychaniem i udrażnianiem rur. Przepychanie kanalizacji jest najczęściej wykonywane jedną z dwóch głównych metod: metodą hydrodynamiczną lub metody mechaniczną.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Żory

Metoda hydrodynamiczna (metoda ciśnieniowa) to jedna z dwóch głównych metod wykorzystywanych do czyszczenia kanalizacji. W tym przypadku do czyszczenia kanalizacji niezbędne jest posiadanie specjalistycznych pojazdów WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne, które są wyposażone w pompę pozwalającą na tłoczenie wody pod dużym ciśnieniem.

WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne dysponuje tego typu specjalistycznymi pojazdami, stąd też czyszczenie kanalizacji tą metodą nie jest im obce. Do znajdującej się w pojeździe pompy podłącza się wąż zakończony specjalną głowicą. Głowica powinna być odpowiednio dostosowana zarówno do średnicy rury, którą trzeba oczyścić, jak również do rodzaju znajdujących się w rurze zanieczyszczeń. Tylko odpowiednio dobrana głowica sprawi, że cały proces będzie skuteczny.

Po zamontowaniu węża należy uruchomić pompę, a tłoczona pod wysokim ciśnieniem woda sprawi, że wszelkie zanieczyszczenia zostaną szybko usunięte z rury.

WUKO Żory - co to jest pojazd WUKO

Metoda ta wykorzystuje do czyszczenia jedynie czystą wodę bez żadnych środków chemicznych, co sprawia, że jest ona całkowicie bezpieczna dla środowiska. Doskonale nadaje się ona do czyszczenia zewnętrznych systemów kanalizacyjnych. Z uwagi na użycie do czyszczenia dużych ilości wody metoda ta jest rzadziej stosowana w przypadku czyszczenia wewnętrznych systemów kanalizacyjnych.

Drugą metodą używaną przez WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne do czyszczenia rur jest metoda mechaniczna. Jest ona bardzo często używana do czyszczenia wewnętrznych systemów kanalizacyjnych, gdyż podczas czyszczenia tą metoda nie używa się wody. Główną rolę w tej metodzie odgrywa specjalna sprężyna zakończona końcówką frezującą. Sprężyna jest wykonana ze wzmacnianej stali i podłączana do urządzenia o dużej mocy.

Podczas czyszczenia końcówka frezująca stopniowo rozbija nagromadzone w rurze zanieczyszczenia niezależnie od ich rodzaju. Pozwala to na poszerzenie średnicy rury, a nawet na przywrócenie jej pierwotnego rozmiaru, dzięki czemu nie będzie konieczności całkowitej wymiany systemu kanalizacyjnego.

Udrażnianie rur Żory

Podczas czyszczenia rur metodą hydrodynamiczną wykorzystywane są specjalistyczne urządzenia. Oprócz wspomnianych wcześniej samochodów WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne konieczne jest również używanie specjalnych dysz czyszczących, których rodzaj i ilość jest uzależniona od rodzaju zanieczyszczenia oraz od średnicy rury. Największą popularnością wśród firm zajmujących się czyszczeniem kanalizacji cieszą się dysze rotacyjne, które pozwalają na rozbijanie nawet starych wapiennych osadów. Doskonale radzą sobie również z bardziej popularnymi zanieczyszczeniami jak włosy, resztki jedzenia, piasek czy kamienie.

W większości przypadków za niedrożność systemu kanalizacyjnego ponosimy my sami poprzez niewłaściwą eksploatację. Chyba każdy z nas wyrzucił kiedyś do toalety czy wylał do zlewu rzeczy, które nigdy nie powinny się tam znaleźć, takie jak resztki jedzenia, włosy, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe czy zużyty olej do smażenia. Takie zanieczyszczenia bardzo często gromadzą się w rurach i stopniowo zmniejszają jej średnicę, co ostatecznie prowadzi do jej niedrożności. W przypadku niewielkich zatorów można je spróbować usunąć domowymi sposobami. W bardziej skomplikowanych sytuacjach konieczne będzie skorzystanie z pomocy pogotowia kanalizacyjnego, np. WUKO Żory pogotowie kanalizacyjne.

Jeśli potrzebujesz pomocy w usunięciu usterki, to skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy.

Jeżeli nigdy w życiu nie zostałeś dotknięty przez skutki awarii kanalizacji, to z pewnością nie rozmyślałeś nad tym, jak istotną rolę odgrywa ona w Twoim codziennym życiu i jak mocno wpływa na Twój komfort. Zostaliśmy nauczeni tego, że kanalizacja w naszych domach jest czymś oczywistym. Dopiero gdy następuje jakaś usterka związana z kanalizacją, a w naszej wannie czy zlewie stoi woda zaczynamy dostrzegać, jak dużym ułatwieniem w naszym życiu jest sprawnie działająca kanalizacja. Z tego względu chcemy możliwie szybko rozprawić się z problemem i przywrócić sprawność systemu kanalizacyjnego.

Zadzwoń +48 570 004 497