WUKO Bytom - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Jako pogotowie kanalizacyjne Bytom zajmujemy się czyszczeniem kanalizacji i WUKO Bytom od ponad 20 lat. Szybko naprawiamy wszelkie awarie. Setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni fachowcy w połączeniu z profesjonalnym sprzętem i pojazdami WUKO w Bytomiu szybko przywrócą instalację kanalizacyjną do działania.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Bytom pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Bytom

Nasze pogotowie kanalizacyjne Bytom wykorzystuje profesjonalne, specjalistyczne pojazdy WUKO. Czyszczenie kanalizacji Bytom zaczynamy od kompleksowej diagnostyki i rozpoznania problemu, dzięki czemu podejmujemy wyłącznie efektywne i skuteczne.

WUKO Bytom i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne
Wywóz szamba
 • Wywóz nieczystości i szamba, przepychanie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Bytom

WUKO Bytom specjalizuje się w błyskawicznym usuwaniu różnego rodzaju awarii związanych z instalacjami kanalizacyjnymi. W swojej ofercie mają m.in. takie usługi jak:

 • udrażnianie i oczyszczanie instalacji kanalizacyjnych;
 • czyszczenie zbiorników;
 • płukanie ciągów kanalizacyjnych;
 • przeprowadzanie prac naprawczych;
 • czyszczenie separatorów;
 • przetykanie i udrażnianie różnych systemów kanalizacyjnych.

Pogotowie kanalizacyjne Bytom

Zakres oferowanych przez WUKO Bytom usług jest naprawdę szeroki. Usługi jakie świadczy pogotowie kanalizacyjne Bytom wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników posiadających dużą wiedzę oraz dysponujących nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, który pozwala na szybkie usuwanie usterek.

Metoda WUKO Bytom doskonale sprawdza się do czyszczenia głównego odpływu z budynku oraz odcinka kanalizacji pomiędzy studzienkami. Można ją z powodzeniem stosować do czyszczenia wewnętrznej instalacji kanalizacyjnej w magazynach, halach produkcyjnych, a nawet w domach jednorodzinnych. Idealnie nadaje się ona do czyszczenia kanalizacji z wadami konstrukcyjnymi - miejscowymi załamaniami spadku. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Bytom

Problemy z kanalizacją zdarzają się stosunkowo często, więc prawdopodobieństwo tego, że w którymś momencie naszego życia nas one spotkają jest naprawdę wysokie. Z tego względu warto wcześniej zapoznać się z WUKO Bytom, aby wiedzieć do kogo zwrócić się po pomoc, gdy ta chwila nadejdzie. Im szybciej zwrócimy się po pomoc do specjalistów, tym szybciej usterka zostanie przez pogotowie kanalizacyjne Bytom usunięta.

Do najczęściej wykonywanych przez specjalistów działań związanych z usuwaniem usterek systemu kanalizacyjnego należą:

 • przepychanie rur;
 • czyszczenie kanalizacji Bytom;
 • udrażnianie rur;
 • przepychanie kanalizacji metodą hydrodynamiczną oraz mechaniczną.

WUKO Bytom - co to jest pojazd WUKO

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji (czyszczenie kanalizacji metodą hydrodynamiczną) jest jedną z głównych usług oferowanych przez naszą firmę WUKO Bytom. W metodzie tej do przepychania kanalizacji wykorzystywane są specjalistyczne pojazdy (pojazdy WUKO Bytom), które są wyposażone w specjalną pompę, która umożliwia tłoczenie wody pod wysokim ciśnieniem. Do pompy podłącza się wąż zakończony głowicą dostosowaną do rodzaju zanieczyszczeń oraz średnicy rury, która wymaga udrożnienia. Pogotowie kanalizacyjne Bytom wykorzystuje duży przepływ wody tłoczony pod wysokim ciśnieniem pozwala na usuniecie z kanalizacji wszystkich zanieczyszczeń, nawet tych najbardziej problematycznych.

Metoda WUKO Bytom jest całkowicie bezpieczna dla czyszczonych rur, jak również dla środowiska, gdyż do czyszczenia używana jest wyłącznie czysta woda, nie ma potrzeby stosowania środków chemicznych.

Ta metoda stosowana jest głównie do czyszczenia kanalizacji wewnątrz budynków. Czyszczenie odbywa się z wykorzystaniem sprężyn elektrycznych zakończonych specjalną końcówką do czyszczenia. Wykonana ze specjalnie wzmacnianej stali sprężynowej sprężyna napędzana jest przez specjalistyczne urządzenie o dużej mocy, a profesjonalna końcówka frezująca czyści ścianki rur rozbijając wszystkie, nawet najtwardsze zanieczyszczenia. Metoda ta doskonale sprawdza się podczas czyszczenia kanalizacji wykonanej z rur żeliwnych i pozwala na przywrócenie pierwotnej średnicy rur bez konieczności wymiany całej instalacji.

Udrażnianie rur Bytom

W procesie czyszczenia rur metodą hydrodynamiczną używane są specjalne dysze czyszczące. Ich rodzaj oraz ilość uzależnione są od rodzaju zanieczyszczenia oraz od miejsca powstania zanieczyszczenia. Popularnością cieszą się dysze rotacyjne, które są w stanie rozbić nawet stare osady wapienne, które po rozdrobnieniu trafiają do studni rewizyjnej i stamtąd następnie są usuwane. Dzięki możliwości zastosowania kilku dysz możliwe jest czyszczenie rur o różnych średnicach - od 50 mm do 400 mm.

Używanie do czyszczenia specjalistycznych dysz czyszczących oraz wody pod wysokim ciśnieniem pozwala na oczyszczanie rur z różnych zanieczyszczeń, niezależnie od ich rodzaju. Chusteczki, piasek, resztki jedzenia, włosy, tłuszcz czy nawet kamienie zostaną bez problemu usunięte.

Sprawnie działająca kanalizacja jest czymś, co często jest przez nas niedoceniane. Dopiero wtedy, gdy wystąpi jakaś awaria zaczynamy dostrzegać, jak dużym ułatwieniem w naszym życiu jest dobrze funkcjonująca kanalizacja i jak duży wpływ ma ona na komfort naszego codziennego życia. Jakiekolwiek usterki w systemie kanalizacji wymagają zdecydowanego i szybkiego działania przez fachowców z WUKO Bytom, aby w możliwie jak najkrótszym czasie przywrócić kanalizację do stanu używalności. Na szczęście w takich sytuacjach z pomocą przychodzi WUKO Bytom, które szybko zdiagnozuje przyczynę usterki i niezwłocznie przystąpi do jej usunięcia. Dzięki ich zdecydowanym działaniom sytuacja szybko ulegnie poprawie, a system kanalizacyjny błyskawicznie stanie się zdatny do użytku.

Przyczyny niedrożności kanalizacji

Niedrożność kanalizacji może mieć różne przyczyny, ale najczęściej jest wynikiem wadliwego lub źle wykonanego projektu lub niewłaściwej eksploatacji. Z niedrożnością kanalizacji często można spotkać się w przypadku starszych budynków, podczas konstrukcji których nie uwzględniono takich obciążeń kanalizacji z jakimi musi sobie ona radzić obecnie.

Jeśli chodzi o niewłaściwą eksploatację to doskonałym przykładem jest wyrzucanie resztek jedzenia czy wylewania tłuszczu do zlewu. Zwłaszcza to drugie jest niebezpieczne, gdyż w kontakcie z zimną wodą olej szybko zasycha i twardnieje, co w konsekwencji może prowadzić do zatkania rury. W lżejszych przypadkach można sobie poradzić z tym zatkaniem przy pomocy domowych sposobów. Jeżeli one okażą się niewystarczające, konieczne może okazać się wezwanie profesjonalistów.

WUKO Bytom - sprawna pomoc i udrażnianie kanalizacji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udrażnianiu kanalizacji oraz w usuwaniu różnych usterek związanych z systemem kanalizacji, co pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zleceń. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny podczas usuwania usterek. Świadczymy usługi dla różnych grup klientów - zarówno dla klientów indywidualnych, jak również instytucji i firm i dajemy im gwarancję, że otrzymają usługi najwyższej jakości.

Zadzwoń +48 570 004 497