WUKO Sosnowiec pogotowie kanalizacyjne, czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur

Od ponad 20 lat na rynku jako pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec. Wykorzystujemy WUKO Sosnowiec do usuwania awarii, czyszczenia kanalizacji, udrażniania i przepychania rur. Setki zadowolonych klientów. Zadzwoń do nas - pomożemy. Nasze WUKO Sosnowiec to sprawna i szybka pomoc.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Sosnowiec pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Sosnowiec pogotowie kanalizacyjne

Jako WUKO Sosnowiec i pogotowie kanalizacyjne zajmujemy się przetykaniem i udrażnianiem wszystkich typów systemów kanalizacyjnych. Zajmujemy się również czyszczeniem separatorów. Posiadamy nowoczesny sprzęt WUKO Sosnowiec, który pozwala nam błyskawicznie usuwać wszelkiego rodzaju awarie. Nasi doświadczeni pracownicy z pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec, posiadają odpowiednią wiedzę i błyskawicznie pomogą w czyszczeniu kanalizacji Sosnowiec, gdy pojawią się problemy z działaniem systemów kanalizacyjnych.

WUKO Sosnowiec i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Sosnowiec nieczystości i przepychanie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

Pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec

Każdy z nas od czasu do czasu zmaga się z problemami związanymi z udrażnianiem kanalizacji i rur. Do działań związanych z udrażnianiem kanalizacji należy wiele różnych zagadnień, w tym m.in.:

 • przepychanie rur, 
 • czyszczenie kanalizacji Sosnowiec oraz udrażnianie rur,
 • przepychanie kanalizacji metodą mechaniczną lub hydrodynamiczną. 
Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Sosnowiec

Jako pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec posiadamy odpowiedni sprzęt pozwalający nam na czyszczenie kanalizacji Sosnowiec, udrażnianie rur zewnętrznych i wewnętrznych. Oprócz dysponowania specjalistycznym pojazdem WUKO Sosnowiec, o którym wspominaliśmy wcześniej posiadamy również sondę wideo, która pozwala nam na namierzenie miejsca, w którym doszło do niedrożności kanalizacji.

Do udrażniania rur mogą być wykorzystywane również odpowiednie sprężyny, które pozwalają na odetkanie zatorów w sposób mechaniczny, bez wykorzystania wody. Jako pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec dysponujemy szeroką gamą narzędzi służących do udrażniania kanalizacji, a nasi pracownicy się nimi biegle posługują. 

Dlaczego my?

Posiadamy spore doświadczenie w udrażnianiu i czyszczeniu kanalizacji Sosnowiec, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi awariami. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz pojazdami WUKO Sosnowiec. Działamy bardzo skutecznie, ale jednocześnie szybko, tak aby przywrócić sieć kanalizacyjną do stanu używalności w możliwie najkrótszym terminie.

Nie ma dla nas zbyt dużych wyzwań, a podczas pracy nie idziemy na kompromis i nie stosujemy półśrodków. Pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec pomaga zarówno klientom indywidualnym, firmom i instytucjom. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym zapałem i pomagamy naszym klientom w szybkim odzyskaniu sprawności kanalizacji. Decydując się na skorzystanie z naszych usług mają Państwo pewność, że dotrzymamy najwyższych standardów obsługi. 

Do świadczenia usług związanych z udrażnianiem kanalizacji Sosnowiec potrzebne są specjalistyczne urządzenia i pojazdy. Metodą, która doskonale sprawdza się przy udrażnianiu kanalizacji i która wyróżnia się bardzo dużą skutecznością jest metoda hydrodynamiczna (inaczej metoda ciśnieniowa), która bywa również nazywana metodą WUKO. Określenie WUKO Sosnowiec pochodzi od specjalistycznych pojazdów używanych podczas czynności związanych z udrażnianiem kanalizacji, które to są wyposażone w pompę tłoczącą wodę pod dużym ciśnieniem. Do urządzenia podłączany jest wąż wyposażony w głowicę dostosowaną do średnicy danej rury i rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki temu metoda ta pozwala na czyszczenie rurociągów, przepompowni, ulicznych wpustów i przepustów pod drogą. Metoda ta sprawdzi się również podczas czyszczenie rur na zewnątrz o mniejszych średnicach. 

Udrożnienie kanalizacji metodą WUKO Sosnowiec jest przeprowadzane z użyciem tego specjalnego pojazdu. Pojazd posiada wbudowane urządzenie, które pozwala na wytworzenie bardzo wysokiego ciśnienia wody. Duży przepływ wody pod wysokim ciśnieniem oraz zastosowanie odpowiedniej dyszy pozwala na rozbijanie nawet najtwardszych osadów i zanieczyszczeń. Pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec wykorzystuje tą metodę, ponieważ jest bardzo skuteczna, a dodatkowo szybka. Jest ona również bezpieczna dla środowiska, gdyż do udrażniania kanalizacji nie są wykorzystywane żadne środki chemiczne, a jedynie sama woda. 

Udrażnianie rur Sosnowiec

Do udrażniania rur wykorzystywane są różne dysze czyszczące. Wybór odpowiedniej dyszy do WUKO Sosnowiec uzależniony jest od rodzaju kanalizacji, miejsca, w którym powstał zator oraz od rodzaju zanieczyszczeń. Dużą skutecznością charakteryzują się dysze rotacyjne, które pozwalają na rozbijanie nawet starych osadów wapiennych. Następnie rozdrobnione zanieczyszczenia trafiają do studni rewizyjnej, a stamtąd są usuwane. Duże znaczenie ma również dobór odpowiedniej ilości dysz - jeśli ilość jest dobrana odpowiednio to możliwe jest wypłukanie osadów z rur o średnicach od 50 do 400 mm. Dzięki wykorzystaniu dużego ciśnienia wody możliwe jest usunięcie wielu różnych problematycznych zanieczyszczeń, takich jak m.in. kamienie, piasek czy zalegający tłuszcz. Metoda WUKO Sosnowiec poradzi sobie praktycznie z każdym rodzajem zanieczyszczeń - tłuszczem, włosami, chusteczkami czy resztkami jedzenia. 

Najczęstsze przyczyny niedrożności kanalizacji

Wyróżniamy dwa główne powody, które mogą doprowadzić do niedrożności kanalizacji. Doświadczone pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec poradzi sobie z każdym. Pierwszym z nich jest wadliwy lub źle wykonany projekt, a drugim niewłaściwa eksploatacja. Możliwe jest również występowanie obu tych zjawisk jednocześnie. Problemy z niedrożną kanalizacją pojawiają się często w starszych budynkach, w konstrukcji których nie przewidziano takiego obciążenia kanalizacji z jakim spotykamy się obecnie. Przykładem niewłaściwej eksploatacji może być na przykład wylewanie do zlewu oleju z frytkownicy lub patelni - taki olej szybko twardnieje i zasycha w kontakcie z zimną wodą, co może przyczynić się do zatkania się rury. Jeżeli skala tego zjawiska będzie duża, to domowe sposoby na udrożnienie kanalizacji mogą okazać się nieskuteczne. W takiej sytuacji konieczne będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów. 

Sprawnie działająca kanalizacja często bywa przez nas niedoceniana, a przynajmniej dzieje się tak do momentu, gdy przydarzy się jakaś awaria. Każda nieprawidłowość dotycząca działania kanalizacji wymaga z reguły szybkiego działania. W WUKO Sosnowiec zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę i szybką pomoc. Nasze pogotowie kanalizacyjne Sosnowiec błyskawicznie dotrze na miejsce i usunie wszelkie usterki wpływające na działanie kanalizacji. 

Zadzwoń +48 570 004 497