WUKO Rybnik - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Nasza firma WUKO Rybnik to zespół doświadczonych specjalistów wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Nasze pogotowie kanalizacyjne Rybnik posiada setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu, sprawnie wykonamy udrażnianie rur Rybnik i czyszczenie kanalizacji. Działamy terminowo i rzetelnie.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Rybnik pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Rybnik

Samodzielne udrożnienie kanalizacji może okazać się poważnym problemem - domowe sposoby są ryzykowne i nie zawsze skuteczne. Dlatego warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje nasza firma WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne. Zajmujemy się planowym i interwencyjnym udrażnianiem zapchanych rur kanalizacyjnych i wodociągowych, a także czyszczeniem kanalizacji Rybnik i asenizacją.

Do codziennej pracy nasze pogotowie kanalizacyjne Rybnik wykorzystuje specjalistyczne pojazdy WUKO, które pozwalają nam docierać we wszystkie miejsca i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Stosujemy techniki hydrodynamiczne i mechaniczne. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z zapchanymi instalacjami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Nazwa WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne odnosi się do metody hydrodynamicznej, chociaż zwyczajowo używa się jej już do wszelkich usług związanych z naprawą oraz serwisowaniem instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

WUKO Rybnik i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Rybnik
 • czyszczenie kanalizacji Rybnik
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Rybnik
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Rybnik
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Rybnik

Podczas udrażniania rur Rybnik zwracamy uwagę na ich średnicę, przeznaczenie oraz rodzaj zabrudzenia. Najłatwiej jest usunąć osad z piasku, żwiru i drobnej materii organicznej. Większym problemem jest czop z zastygłego tłuszczu. Nasze pogotowie kanalizacyjne Rybnik poradzi sobie z nawet najtwardszym rodzajem osadu jakim są zatory wapienne, które gromadzą się w rurach na przestrzeni lat. Nasza firma WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi tymi problemami!

Dysponujemy dyszami pozwalającymi na udrażnianie rur Rybnik o średnicy od 50 do 500 milimetrów. Ciśnienie wody sięga 200 bar, a jego poziom ustawiany jest za pomocą pompy wysokociśnieniowej. Hydrodynamiczna metoda WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne jest w stanie poradzić sobie z czyszczeniem kanalizacji Rybnik, w których spadki nie zostały wykonane prawidłowo. Po wylaniu do zlewu dużej ilości zużytego oleju spożywczego można spodziewać się, że zaschnie on i utworzy zator. Jesteśmy w stanie usunąć go w trybie pilnym, co przyda się na przykład w lokalu gastronomicznym.

Pogotowie kanalizacyjne Rybnik

W ramach usług WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne nie tylko czyścimy i udrażniamy rury, ale też prowadzimy szereg prac inspekcyjnych. W tym celu stosujemy dwa rodzaje kamer: do małych rur o średnicy do 160 mm i większe kamery samojezdne. Kamery posiadają liczniki metrów, co pozwala na precyzyjne określenie ich położenia. Kamera jest w stanie przejść przez kolano o zakrzywieniu do 90 stopni. Możliwe jest wykonanie inspekcji na długości do 30 metrów. Dokładna lokalizacja kamery ustalana jest na bazie wskazań z nadajnika. Obraz przekazywany jest na żywo oraz zapisywany jako plik multimedialny.

Prace inspekcyjne wykorzystuje się w różnych sytuacjach:

 • Odbiór nowych instalacji - sprawdza się, czy instalacja jest szczelna, nie posiada wewnętrznych uszkodzeń, a także kontroluje się poziomy jej spadków.
 • Cykliczna kontrola stanu instalacji - pozwala ona na sprawdzenie, czy instalacja wymaga już czyszczenia lub przeprowadzenia napraw serwisowych.
 • Zlokalizowanie pęknięcia - możliwe jest dokładne ustalenie miejsca, w którym rura jest uszkodzona, bez potrzeby odkrywania jej i wykonywania prac ziemnych lub remontowych.
 • Ustalenie rodzaju zabrudzenia - wizualna identyfikacja pozwala fachowcom WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne stwierdzić, z jakiego rodzaju zabrudzeniem mają do czynienia, a następnie dobrać właściwą metodę udrożnienia.
Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Rybnik

Świadcząc usługi WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne, chcemy wyróżniać się na tle konkurencji, oferując połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnych cen. Udaje nam się to osiągnąć dzięki innowacjom, wiedzy i doświadczeniu. Nawet najmniejszą awarię traktujemy poważnie.

WUKO Rybnik - co to jest pojazd WUKO

Prace naprawcze i inspekcyjne wykonujemy z wykorzystaniem sprzętu zapewniającego wysoką wydajność. Optymalizujemy użycie sprzętu w taki sposób, aby nie narażać Klientów na dodatkowe i niepotrzebne koszty, a jednocześnie zapewnić najwyższą jakość obsługi instalacji.

Udrażnianie rur Rybnik

Nasi Klienci chętnie wracają do nas w przyszłości. Na terenie Rybnika i okolic cieszymy się dużym uznaniem i dla wielu osób oraz firm jesteśmy pierwszym wyborem, gdy pojawi się niespodziewana usterka instalacji kanalizacyjnej - niezależnie od pory dnia lub nocy.

Wiemy, jak zapewnić trwałość instalacji na lata i zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie sprawnej instalacji kanalizacyjnej. Zawsze trzymamy się ustalonych z Klientem terminów, a przed przystąpieniem do naprawy dokonujemy wyceny.

WUKO Rybnik - sprawna pomoc i udrażnianie rur i kanalizacji

Do napraw podziemnych zewnętrznych instalacji kanalizacyjnych i wodociągowych można wykorzystywać ciężki sprzęt do prac ziemnych, a także urządzenia do bezwykopowej naprawy rur. Jako firma zajmująca się WUKO Rybnik pogotowie kanalizacyjne posiadamy szerokie doświadczenie w bezwykopowej naprawie instalacji. Usuwamy pęknięcia rur z tworzyw sztucznych, a także uszczelniamy wrażliwe miejsca na łączeniach. Dzięki bezwykopowej naprawie rur jesteśmy w stanie zapobiegać zanieczyszczeniu wód gruntowych. Oferowana przez nas bezwykopowa naprawa jest szybsza i tańsza od wykonywania prac ziemnych w tym samym celu.

Zadzwoń +48 570 004 497