WUKO Mikołów - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Działamy sprawnie i profesjonalnie. Nasze pogotowie kanalizacyjne Mikołów szybko naprawi każdą awarię. WUKO Mikołów to rzetelne i szybkie czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur. Wykonujemy również inspekcję i kamerowanie kanalizacji. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy z nowoczesnym sprzętem. Zapraszamy do kontaktu, nasze WUKO pomoże w każdej sytuacji.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Mikołów pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Mikołów

Wszyscy użytkownicy urządzeń sanitarnych chcą, żeby był one sprawne - zapewnia to lepszy komfort życia i pracy. Pojawienie się niedrożności może powodować poważne konsekwencje, dlatego liczy się czas. Nasza firma WUKO Mikołów pogotowie kanalizacyjne nie zwleka z podejmowaniem działań - trzymamy się umówionych terminów i dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć konsekwencje awarii sieci kanalizacyjnej.

Świadczymy usługi z zakresu wywozu nieczystości, udrażniania i oczyszczania rur kanalizacyjnych i wodociągowych, naprawiamy pęknięte i uszkodzone fragmenty instalacji, przygotowujemy ciągi instalacyjne do inspekcji, przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i analizę stanu instalacji, a także czyścimy zbiorniki na wodę lub nieczystości. Stosowane przez WUKO Mikołów pogotowie kanalizacyjne pojazdy pozwalają na pracę w każdym terenie.

WUKO Mikołów i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Mikołów
 • Czyszczenie kanalizacji Mikołów
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Mikołów
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Mikołów
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Mikołów

Wykorzystywane przez naszą firmę WUKO Mikołów pogotowie kanalizacyjne pojazdy posiadają specjalistyczny sprzęt, który pozwala na przeprowadzanie kompleksowej diagnostyki, a także usuwanie awarii. Mając dostęp do studzienki kanalizacyjnej, jesteśmy w stanie wykonać bezwykopową naprawę rur, co sprawia, że nie ma potrzeby wykonywania prac ziemnych. Nasze pojazdy WUKO są wyposażone w: 

 • Zbiorniki na wodę i osad - pojazdy są w pełni samodzielnie, jeżeli chodzi o wykorzystanie wody do czyszczenia i udrażniania rur kanalizacyjnych, a osad zbieramy w zbiornikach nie przeszkadza w dalszej pracy.
 • Dysze hydrostatyczne - dobieramy je odpowiednio do średnicy rur oraz poziomu ich zabrudzenia.
 • Węże ciśnieniowe - długi na kilkadziesiąt metrów wąż pozwala czyścić nawet długie odcinki kanalizacyjne, a jego mocna zbrojona struktura wytrzymuje wysokie ciśnienie wody.
 • Wysokociśnieniowe pompy - do usuwania najtrwalszych zabrudzeń wykorzystujemy pompy pozwalające na wytworzenie ciśnienia wody na poziomie 200 bar.
 • Wysięgniki teleskopowe - dostęp do studzienki nie zawsze jest prosty, szczególnie w przestrzeni miejskiej, ale dzięki wysięgnikowi jesteśmy w stanie wykorzystać każdy punkt dostępowy.
 • System monitoringu CCTV - ocena stanu rur wymaga podglądu na żywo, który zapewniają specjalistyczne kamery.

Pogotowie kanalizacyjne Mikołów

Niespodziewana awaria sieci kanalizacyjnej może pokrzyżować nasze plany. W sytuacji, gdy woda nie chce spływać, a domowe sposoby nie pomagają, najlepszym rozwiązaniem jest wezwać profesjonalistów z WUKO Mikołów pogotowie kanalizacyjne. Nasze pogotowie kanalizacyjne działa szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Zaufało nam już wiele osób prywatnych i przedsiębiorstw.

Nasz telefon jest do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Do każdej sprawy podchodzimy poważnie i profesjonalnie, starając się zareagować najszybciej, jak tylko jest to możliwe. Nasze pojazdy WUKO cechują się wysoką mobilnością, a doświadczeni pracownicy realizują zadania sprawnie i bez zbędnej zwłoki. Jesteśmy w stanie usunąć awarię nawet tego samego dnia.

Każda instalacja wodociągowa lub kanalizacyjna może różnić się wieloma parametrami, dlatego nie korzystamy z utartych schematów, a do każdej sytuacji podchodzimy w sposób indywidualny. Zapewnia to najlepszy dobór użytych narzędzi, co przekłada się także na optymalny koszt i szybką realizację. Sprzęt używany w przydomowych instalacjach niekoniecznie sprawdzi się w dużych przemysłowych sieciach, ale my zawsze jesteśmy odpowiednio przygotowani.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Mikołów

Nasze pojazdy WUKO są nowoczesne, wydajne i bezpieczne. Jesteśmy w stanie przeprowadzać prace w terenie trudno dostępnym, mocno zurbanizowanym lub podmokłym. Sprzęt wyposażony w wysięgnik teleskopowy sprawia, że pojazd nie musi podjeżdżać bezpośrednio do studzienki, a dzięki kamerom CCTV wiemy, z czym przyjdzie się nam mierzyć podczas naprawy. Nasze przedsiębiorstwo WUKO Mikołów pogotowie kanalizacyjne jest przygotowane do usuwania każdego rodzaju awarii.

WUKO Mikołów - co to jest pojazd WUKO

Działamy w branży WUKO od dawna, posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, polecają nas osoby prywatne i przedsiębiorcy. Podczas naszej wieloletniej praktyki radziliśmy sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami i nie boimy się naprawiać nawet najbardziej skomplikowanych instalacji.

Udrażnianie rur Mikołów

Do najczęstszych przyczyn awarii sieci kanalizacyjnych zalicza się nieprawidłową eksploatację oraz wadliwie wykonany projekt. Nasza firma WUKO Mikołów pogotowie kanalizacyjne poradzi sobie w obu przypadkach. Problemy z błędnie zaprojektowaną instalacją pojawiają się przede wszystkim w starym budownictwie. W terenie mocno zurbanizowanym stosujemy pojazdy, których gabaryty pozwalają na przemieszczanie się po wąskich uliczkach.

Jednym z najczęstszych problemów w przypadku domowych instalacji jest zatkanie ich olejem do smażenia. W kontakcie z zimą wodą olej twardnieje, tworząc zator. Nasze urządzenia pozwalają na udrożnienie rur zapchanych przez olej, tłuszcz lub osad organiczny. Poradzimy sobie nawet wtedy, gdy domowe sposoby nie będą skuteczne.

Zadzwoń +48 570 004 497