WUKO Bielsko-Biała - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

WUKO Bielsko-Biała od wielu lat świadczy usługi związane z usuwaniem awarii. Nasze pogotowie kanalizacyjne Bielsko-Biała dysponuje nowoczesnym sprzętem i zatrudnia doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w usunięciu każdego problemu, czyszczeniu kanalizacji i udrażnianiu rur. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Bielsko-Biała

WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne jest firmą zajmującą się usuwaniem różnych awarii związanych z kanalizacją. Zatrudnieni w firmie pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz dysponują odpowiednim sprzętem specjalistycznym, co pozwala im błyskawicznie diagnozować przyczynę problemu oraz skutecznie ją usunąć. 

Do czyszczenia metodą WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne wykorzystywane są różne dysze czyszczące, wśród których najbardziej skuteczne są dysze rotacyjne. Pozwalają one na rozbijanie nawet starych osadów wapiennych znajdujących się w rurze. Bez problemu poradzą sobie one również z najczęstszymi typami zanieczyszczeń, takimi jak resztki jedzenia czy włosy. 

WUKO Bielsko-Biała i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Bielsko-Biała
 • Czyszczenie kanalizacji Bielsko-Biała
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Bielsko-Biała
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Bielsko-Biała
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Bielsko-Biała

Oferta naszej firmy WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm i instytucji. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby mu pomóc. Działamy szybko i skutecznie oraz dbamy o wysoką jakość naszych usług, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem osób, które dotychczas korzystały z naszej pomocy. 

WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne świadczy szeroki zakres usług związanych z kanalizacją. Do najpopularniejszych należą m.in.:

 • czyszczenie i udrażnianie zewnętrznych sieci kanalizacyjnych (odpływów od szamba, studzienek kanalizacyjnych itp.);
 • czyszczenie i udrażnianie wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych (pionów kanalizacyjnych, poziomów itp.);
 • inspekcja instalacji kanalizacyjnych wewnętrznych;
 • przeprowadzanie prac naprawczych;
 • i inne. 

Pogotowie kanalizacyjne Bielsko-Biała

Niedrożność kanalizacji wynika ze stopniowego odkładania się w niej różnych zanieczyszczeń, które powoli gromadzą się w kanalizacji, aż w końcu całkowicie ją zatykają. Najczęściej do takiego zatoru doprowadzamy sami poprzez niewłaściwą eksploatację kanalizacji. Pewnie każdemu z nas nie raz zdarzyło się wyrzucać do toalety lub do zlewu resztki jedzenia, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe, zużyty olej i wiele innych rzeczy, które w ogóle nie powinny się tam znaleźć.

Im częściej taka sytuacja ma miejsce, tym większą możemy mieć pewność, że w stosunkowo krótkim czasie będziemy musieli radzić sobie z niedrożną kanalizacją. Jeżeli zator jest niewielki, to jest szansa, że wystarczą nam domowe sposoby udrażniania kanalizacji. Jeśli jednak sytuacja będzie poważniejsza, to konieczne będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów z WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Bielsko-Biała

Niedrożność kanalizacji może również wynikać z wad konstrukcyjnych. Dotyczy to często starszych budynków, w których podczas projektowania systemu kanalizacyjnego nie uwzględniono aż takich obciążeń, z jakimi musi on sobie radzić obecnie. Jeśli przyczyną niedrożności kanalizacji okażą się wady konstrukcyjne, to tutaj żadne domowe sposoby nie wystarczą. Konieczne będzie skorzystanie z oferty firmy świadczącej usługi pogotowia kanalizacyjnego. 

W dzisiejszych czasach firmy zajmujące się czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji korzystają najczęściej z dwóch sprawdzonych metod. Metoda hydrodynamiczna (ciśnieniowa) jest używana przede wszystkim do czyszczenia zewnętrznych sieci kanalizacyjnych, natomiast w przypadku sieci wewnętrznych doskonałym wyborem będzie czyszczenie kanalizacji metodą mechaniczną. 

WUKO Bielsko-Biała - co to jest pojazd WUKO

Obie metody charakteryzują się dużą skutecznością i pozwalają na szybkie przywrócenie systemu kanalizacyjnego do stanu używalności. W obu tych metodach wykorzystywane są specjalistyczne sprzęty lub pojazdy. WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne jest w posiadaniu nowoczesnego sprzętu, co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami pracowników pozwala na szybkie usunięcie usterki. 

 W metodzie hydrodynamicznej do czyszczenia kanalizacji wykorzystywane są specjalne pojazdy WUKO, stąd też metoda ta potocznie bywa nazywana metodą WUKO. Pojazdy te zostały wyposażone w specjalną pompę, która pozwala na tłoczenie wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Do pompy jest podłączany wąż zakończony głowicą, który następnie jest wprowadzany do rury wymagającej oczyszczenia.

Udrażnianie rur Bielsko-Biała

WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne dysponuje wężami o różnej średnicy oraz wieloma głowicami ciśnieniowymi, co pozwala na dostosowanie ich do średnicy rury oraz do rodzaju znajdujących się w rurze zanieczyszczeń. Tłoczenie wody pod bardzo wysokim ciśnieniem pozwala na rozbijanie zatorów znajdujących się w rurze i wypłukiwanie zanieczyszczeń do specjalnego zbiornika. Następnie zanieczyszczenia te trafiają do pojazdu WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne.

Udrażnianie rur Bielsko-Biała metodą hydrodynamiczną jest bardzo szybkie i skuteczne. Jest ono również całkowicie neutralne dla środowiska, gdyż do udrażniania rur wykorzystywana jest wyłącznie czysta woda bez żadnych środków chemicznych. 

Kamerowanie i inspekcja kanalizacji

Metoda hydrodynamiczna jest bardzo skuteczna, ale w przypadku czyszczenia instalacji wewnętrznych dużo lepszym rozwiązaniem jest czyszczenie kanalizacji Bielsko-Biała metodą mechaniczną, gdyż nie wymaga to użycia wody do czyszczenia. W tym przypadku czyszczenie odbywa się przy pomocy specjalnej sprężyny, która zakończona jest końcówką frezującą, która stopniowo rozbija wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w rurze. Takie udrażnianie kanalizacji i rur Bielsko-Biała jest bardzo skuteczne i pozwala na przywrócenie rurze pierwotnej średnicy. 

W codziennym życiu mało kto zastanawia się nad tak przyziemną rzeczą jak kanalizacja. Każdy wie, że kanalizacja istnieje i z niej korzysta, ale mało kto zastanawia się, co by było, gdyby jej zabrakło. Dopiero, gdy okazuje się, że jest jakiś problem i kanalizacja jest niedrożna, zaczynamy się zastanawiać co teraz i jak sobie z tą sytuacją poradzić. Najlepiej wezwać fachowców z WUKO Bielsko-Biała pogotowie kanalizacyjne. Nie da się ukryć, że stojąca woda w toalecie, zlewie czy w wannie dość mocno utrudnia codzienne życie. Dlatego też tak ważne jest, aby usterka została usunięta w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli zator jest drobny, to można próbować poradzić sobie z nim własnymi siłami. Czasami jednak sytuacja jest bardziej skomplikowana i jedyne co możemy zrobić, to poprosić o pomoc profesjonalistów.

Zadzwoń +48 570 004 497