WUKO Tychy - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Jako WUKO Tychy doskonale wiemy, jak zadbać o przywrócenie sieci kanalizacyjnej do użytecznego stanu. Jako pogotowie kanalizacyjne Tychy zajmujemy się profesjonalnym udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji Tychy oraz udrażnianiem rur. Do każdego zlecenia podchodzimy starannie, mając na uwadze oczekiwania klienta. Nasze solidne sprzęty i pojazdy odznaczają się niezawodnością, dlatego można liczyć na usługi wysokiej jakości. Bardzo szybko znajdujemy przyczyny usterek i sprawnie je naprawiamy. Zadzwoń do nas pomożemy.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Tychy pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Tychy

WUKO Tychy to świetne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje niezawodnych i fachowych usług dotyczących czyszczenia i napraw kanalizacji. Jako pogotowie kanalizacyjne Tychy posiadamy wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę, co pozwala nam spełniać wymogi każdego klienta. W zakresie usług naszej firmy znaleźć można między innymi:

WUKO Tychy i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne
 • czyszczenie kanalizacji Tychy
Wywóz szamba
 • Wywóz nieczystości i szamba, przepychanie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Tychy

Nie bez powodu nasze pogotowie kanalizacyjne Tychy cieszy się tak dużym uznaniem na rynku. Z oferty korzystają klienci prywatni i firmy, którzy chętnie polecają nasze usługi także innym osobom. Działamy z doświadczeniem i pasją, doskonale wpisując się w oczekiwania swoich klientów. Jakość i atrakcyjne ceny usług to jedne z wielu zalet naszej firmy

 • Usuwanie awarii kanalizacyjnych i wodociągowych
 • Sprawne naprawy awarii
 • czyszczenie kanalizacji Tychy
 • Udrażnianie rur, instalacji i kanalizacji
 • Diagnozę i znalezienie przyczyny awarii za pomocą nowoczesnych narzędzi
 • Naprawy bezwykopowe czynnych sieci kanalizacyjnych
 • Monitoring i inspekcje kanalizacji i wiele innych

Pogotowie kanalizacyjne Tychy

Na swoim koncie mamy już setki zleceń, co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie. Poza tym WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne to także solidny sprzęt i wiedza techniczna specjalistów. W efekcie radzimy sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. W codziennej pracy korzystamy z pojazdów, kamer z monitoringiem i innych urządzeń, które pozwalają wykonywać wiele czynności. Jeśli borykasz się z problemami dotyczącymi udrażniania kanalizacji, zadzwoń do nas już dziś. Umów się na przepychanie rur w Tychach, uzyskując pewność profesjonalnych usług.

Warto wiedzieć, że niezwykle skuteczna jest tutaj metoda ciśnieniowa, nazywana metodą WUKO. To pojęcie dotyczy także specjalistycznych pojazdów, które posiadają pompę tłoczącą wodę pod dużym ciśnieniem. Do sprzętu podłączony jest wąż z odpowiednią głowicą. Dzięki temu nasze pogotowie kanalizacyjne Tychy może wykonać czyszczenie kanalizacji Tychy, przepompowni, wpustów ulicznych, przepustów pod drogą itp. Ponadto, takie rozwiązanie sprawdza się także w czyszczeniu rur o mniejszych średnicach. Jak widać, udrażnianie kanalizacji i przepychanie rur nie ma dla nas tajemnic.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Tychy

Co ciekawe, udrażnianie rur metodą WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne jest często wykorzystywane w wielu miejscach. Specjalny pojazd stawia na wbudowane urządzenie, które z kolei wytwarza wysokie ciśnienie wody. Zastosowanie dyszy i wysokiego ciśnienia sprawia, że możemy rozbijać za jednym razem nawet najtwardsze osady. Kolejnym atutem jest to, że cały proces przebiega sprawnie i skutecznie. Wykorzystany wąż ma odpowiednią długość i jest zasysany do przewodu kanalizacyjnego. W tej sytuacji występuje zjawisko odrzutu. Trzeba także zauważyć, że WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne nie zanieczyszcza środowiska i nie wytwarza żadnych środków chemicznych.

WUKO Tychy - co to jest pojazd WUKO

Nasi pracownicy wykorzystują odpowiednie dysze czyszczące, co jest zależne od osadu, rodzaju kanalizacji i danego miejsca. Skuteczne są dysza rotacyjne, pozwalające rozbijać również stare osady wapienne. Następnie nieczystości trafiają do rewizyjnej studni i są usuwane. Bardzo ważne jest dobranie ilości dysz, które mają za zadanie wypłukiwać osady z rur o średnicach 50-400 mm. Faktem jest, że zastosowanie dużego ciśnienia daje możliwość pozbycia się nieczystości typu piasek, tłuszcz i kamienie. Poradzimy sobie z wieloma zadaniami, korzystając z nowoczesnych i sprawnych urządzeń. WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne to gwarancja niezawodności, jakości i kompleksowej oferty.

Udrażnianie rur Tychy

Warto wiedzieć, że niedrożna kanalizacja może występować w wielu miejscach i dotyczy licznych przyczyn. Mogą to być:

 • Wadliwy projekt
 • Niewłaściwa eksploatacja
 • Źle wykonany projekt

Niekiedy bywa tak, że powody te występują razem i wpływają na zatykanie się rur. Zazwyczaj taki kłopot jest spotykany w starszych budynkach, w których nie zostało przewidziane obciążenie kanalizacji. Niewłaściwe użytkowanie dotyczyć może wylewania do zlewu resztek z patelni lub frytkownicy. Olej bardzo szybko twardnieje i zatyka rury. Poważniejsze problemy sprawiają, że trzeba skorzystać z profesjonalnej pomocy. WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne doskonale poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym zleceniem.

WUKO Tychy - sprawna pomoc i udrażnianie rur i kanalizacji

Nasza firma WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne oferuje niezawodne udrażnianie rur i kanalizacji, które odbywa się z użyciem nowoczesnych pojazdów i narzędzi. Dokładamy najwyższych starań, aby każdy klient był zadowolony z usług. Jako WUKO Tychy pogotowie kanalizacyjne przez cały czas wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, działając sprawnie i skutecznie. Fachowe usługi sprawią, że na nowo będziesz cieszyć się sprawną kanalizacją w danym miejscu.

Zadzwoń +48 570 004 497