WUKO Zawiercie - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

W WUKO Zawiercie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają duże doświadczenie. Jako pogotowie kanalizacyjne Zawiercie posiadamy również specjalistyczny sprzęt, który jest niezbędny podczas podczas czyszczenia kanalizacji i udrażniania rur i. To wszystko pozwala nam szybko podjąć skuteczne działania WUKO Zawiercie w celu usunięcia awarii. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Zawiercie pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Zawiercie

Z poważnymi usterkami dotyczącymi systemu kanalizacyjnego z reguły nie jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie i konieczne bywa skorzystanie z pomocy firmy, która ma duże doświadczenie w usuwaniu takich usterek i której pracownicy szybko i skutecznie przeprowadzą diagnostykę oraz zajmą się naprawą usterki. Jedną z firm zajmujących się zawodowo tego typu działalnością jest WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne.

Nasza firma zajmuje się usuwaniem usterek systemu kanalizacyjnego oraz wykonywaniem usług związanych m.in. z:

 • płukaniem ciągów kanalizacyjnych;
 • czyszczeniem separatorów i zbiorników;
 • udrażnianiem i oczyszczaniem instalacji kanalizacyjnych z zanieczyszczeń;
 • przeprowadzaniem różnych prac naprawczych;
 • przetykaniem i udrażnianiem różnych typów systemów kanalizacyjnych.
WUKO Zawiercie i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Zawiercie
 • Czyszczenie kanalizacji Zawiercie
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Zawiercie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Zawiercie
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Zawiercie

Niestety problemy z kanalizacją zdarzają się dosyć często i w zasadzie każdy z nas w którymś momencie swojego życia będzie sobie musiał z nimi poradzić. Problemy te są nieprzyjemne i przeszkadzają nam w codziennym życiu, dlatego zależy nam na jak najszybszym usunięciu awarii. Z tego względu dobrym pomysłem będzie z pewnością ułożenie sobie planu działania na wypadek takiej awarii. Dzięki temu będziemy doskonale wiedzieć, jak działać w przypadku awarii i do kogo się zwrócić o pomoc w jej usunięciu. Im szybciej podejmiemy działanie, tym szybciej specjaliści zajmą się usterką i ją usuną.

Wyróżniamy dwie podstawowe metody udrażniania instalacji kanalizacyjnych:

 • metodę hydrodynamiczną, czyli ciśnieniową;
 • metodę mechaniczną.

Pogotowie kanalizacyjne Zawiercie

Zastosowanie każdej z tych metod wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Jako firma zawodowo zajmująca się świadczeniem usług związanych z udrażnianiem instalacji kanalizacyjnej jesteśmy w posiadaniu wszystkich niezbędnych urządzeń, co pozwala nam na sprawne wykonywanie zleconej nam pracy. 

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod czyszczenia kanalizacji jest metoda hydrodynamiczna, czyli metoda ciśnieniowa (potocznie nazywana metodą WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne). Metoda ta jest szybka i pozwala na skuteczne poradzenie sobie z problemem.

Podczas czyszczenia kanalizacji tą metodą główną rolę odgrywają pojazdy WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne, które mają w swoim wyposażeniu specjalną pompę, która pozwala im na tłoczenie wody pod dużym ciśnieniem. Do pompy należy podłączyć wąż zakończony głowicą, która powinna być odpowiednio dopasowana do rodzaju zanieczyszczenia oraz jego lokalizacji. Wysokie ciśnienie tłoczonej wody w połączeniu z dyszami czyszczącymi pozwala na błyskawiczne udrożnienie rury i usunięcie z niej wszystkich zanieczyszczeń. Metoda ta pozwala na czyszczenie rur o różnych średnicach, nawet do 40 cm. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Zawiercie

Metoda WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne sprawdza się doskonale podczas czyszczenia systemów kanalizacyjnych znajdujących się na zewnątrz. Jej dużą zaletą jest również to, że w żaden sposób nie wpływa ona negatywnie na środowisko i nie przyczynia się do jego degradacji, gdyż w metodzie tej wykorzystywana jest wyłącznie czysta woda. Nie ma potrzeby używania żadnych środków chemicznych i żrących. 

Metoda WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne ta doskonale sprawdza się do czyszczenia wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, gdyż nie wymaga ona stosowania wody. W tym przypadku do czyszczenia wykorzystywane są specjalne sprężyny elektryczne, które podłącza się do urządzenia o dużej mocy. Sprężyny są wykonane ze specjalnie wzmacnianej stali sprężynowej. Są one zakończone końcówką frezującą, która metodycznie rozbija różne zanieczyszczenia zgromadzone w rurze. Metoda ta pozwala na oczyszczenie rur z zanieczyszczeń, a nawet przywrócenie pierwotnej średnicy rury. Dzięki WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne układ kanalizacyjny odzyskuje swoją sprawność i nie ma konieczności wymiany całego systemu. 

WUKO Zawiercie - co to jest pojazd WUKO

Jako WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne od wielu lat działamy na rynku i zajmujemy się usuwaniem usterek systemów kanalizacyjnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i posiadamy specjalistyczny sprzęt, co w połączeniu z dużym doświadczeniem pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zleceń. Z powodzeniem usunęliśmy setki różnych usterek systemu kanalizacyjnego, co sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - nasi pracownicy w każdej sytuacji znajdą rozwiązanie.

Udrażnianie rur Zawiercie

Niewłaściwa eksploatacja systemu kanalizacyjnego dotyczy z reguły wyrzucania i wylewania do kanalizacji różnych rzeczy, które w ogóle nie powinny się tam znaleźć. Są to np. resztki jedzenia, papierowe ręczniki, chusteczki higieniczne czy co gorsza olej z patelni lub frytkownicy. Takie zanieczyszczenia stopniowo gromadzą się w rurze, aż w końcu rura staje się całkiem niedrożna. Czasami udaje się udrożnić kanalizację w takiej sytuacji domowymi sposobami, ale zdarza się, że konieczne będzie wezwanie profesjonalistów z WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne. 

Kamerowanie i inspekcja kanalizacji

Problem niedrożności kanalizacji jest często spotykany w starszych budynkach, gdyż podczas ich konstrukcji nie uwzględniono takich obciążeń systemu kanalizacyjnego, z jakimi musi on sobie radzić w dzisiejszych czasach. W takim przypadku do udrożnienia systemu konieczna będzie pomoc specjalistów z WUKO Zawiercie pogotowie kanalizacyjne.

Niedrożność kanalizacji jest najczęściej spowodowana przez jedną z tych dwóch przyczyn:

 • wadliwe lub po prostu źle wykonane projekty systemu kanalizacyjnego;
 • niewłaściwe użytkowanie systemu kanalizacyjnego. 

Wiemy, że awarie systemu kanalizacyjnego bywają utrapieniem dla naszych klientów, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby usunąć usterkę w najkrótszym możliwym terminie. 

Zapraszamy do kontaktu. 

Ludzie najczęściej nie zastanawiają się nad tym, jak ważną rolę w codziennym życiu odgrywa sprawnie działająca kanalizacja. Dopiero gdy zdarzy się jakaś awaria, która obniży komfort naszego codziennego życia, zaczynamy doceniać rolę kanalizacji. Usterki tego typu są na tyle uciążliwe, że każdemu zależy nam na jak najszybszym ich usunięciu i przywróceniu sprawności systemu kanalizacyjnego.

Zadzwoń +48 570 004 497