WUKO Ruda Śląska - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Nasze pogotowie kanalizacyjne Ruda Śląska cieszy się uznaniem setek zadowolonych Klientów, którzy zaufali nam i skorzystali z naszych usług. Do każdego zlecenia WUKO Ruda Śląska podchodzimy w sposób indywidualny. Działamy w sposób sprawny, profesjonalny i efektywny. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które zgromadziliśmy na przestrzeni wielu lat pracy dla naszych Klientów. Wykonujemy udrażnianie rur, czyszczenie kanalizacji Ruda Śląska, kamerowanie i inspekcję kanalizacji.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Ruda Śląska pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Ruda Śląska

Działając na terenie Rudy Śląskiej i okolic oferujemy usługi z zakresu WUKO: czyszczenie kanalizacji Ruda Śląska sanitarnej, deszczowej i odpływowej, udrażnianie wewnętrznych i zewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, prace inspekcyjne z wykorzystaniem monitoringu CCTV lub aparatury zadymiającej oraz usuwanie nagłych i niespodziewanych awarii, w tym z wykorzystaniem technologii bezwykopowej.

Nasze pogotowie kanalizacyjne Ruda Śląska wykorzystuje metodę hydrodynamiczną oraz mechaniczną, a sprzęt i sposób usunięcia awarii zawsze dobieramy indywidualnie, aby osiągnąć najwyższa jakość oraz korzystny stosunek koszt-efekt. Podczas hydrostatycznego czyszczenia instalacji wykorzystujemy sprzęt pozwalający na uzyskanie strumienia o mocy do 200 bar. Używana przez nasze WUKO Ruda Śląska dysza hydrodynamiczna natryskuje strumienie wody, które zrywają zabrudzenia ze ścian rur i wypłukują je na zewnątrz.

WUKO Ruda Śląska i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Ruda Śląska
 • czyszczenie kanalizacji Ruda Śląska
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Ruda Śląska
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Ruda Śląska
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Ruda Śląska

Podczas udrażniania rur Ruda Śląska zwracamy uwagę na ich średnicę, przeznaczenie oraz rodzaj zabrudzenia. Najłatwiej jest usunąć osad z piasku, żwiru i drobnej materii organicznej. Większym problemem jest czop z zastygłego tłuszczu. Nasze pogotowie kanalizacyjne Ruda Śląska poradzi sobie z nawet najtwardszym rodzajem osadu jakim są zatory wapienne, które gromadzą się w rurach na przestrzeni lat. Nasza firma WUKO Ruda Śląska pogotowie kanalizacyjne jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi tymi problemami!

Dysponujemy dyszami pozwalającymi na udrażnianie rur Ruda Śląska o średnicy od 50 do 500 milimetrów. Ciśnienie wody sięga 200 bar, a jego poziom ustawiany jest za pomocą pompy wysokociśnieniowej. Hydrodynamiczna metoda WUKO Ruda Śląska pogotowie kanalizacyjne jest w stanie poradzić sobie z czyszczeniem kanalizacji Ruda Śląska, w których spadki nie zostały wykonane prawidłowo. Po wylaniu do zlewu dużej ilości zużytego oleju spożywczego można spodziewać się, że zaschnie on i utworzy zator. Jesteśmy w stanie usunąć go w trybie pilnym, co przyda się na przykład w lokalu gastronomicznym.

Pogotowie kanalizacyjne Ruda Śląska

Cieszymy się uznaniem setek zadowolonych Klientów, którzy zaufali nam i skorzystali z naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, poświęcając mu uwagę i wybierając najlepsze metody. Działamy w sposób sprawny, profesjonalny i efektywny. Nasza pozycja na rynku jest ugruntowana. Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które zgromadziliśmy na przestrzeni wielu lat pracy dla naszych Klientów.

Dzięki temu, że jako WUKO Ruda Śląska dysponujemy profesjonalnym sprzętem do prac asenizacyjnych, naprawczych, inspekcyjnych i ziemnych możemy świadczyć usługi najwyżej jakości. Podczas prac bezwykopowych wystarczy nam jedynie dostęp do studzienki kanalizacyjnej, aby usunąć awarię sieci - nie ma wówczas potrzeby rozbierania nawierzchni i wykopywania rur, co prowadziłoby do wygenerowania dodatkowych, niepotrzebnych kosztów. Cenimy czas i pieniądze naszych Klientów, optymalizując koszty naszych działań.

Świadczymy usługi takie jak:

 • Monitoring rurociągów przemysłowych
 • Monitoring CCTV instalacji kanalizacyjnych
 • Inspekcja odpływów ze zlewów kuchennych, toalet, pionów i poziomów kanalizacyjnych
 • Kontrola kanalizacji podposadzkowej
 • Przeprowadzanie odbiorów powykonawczych instalacji kanalizacyjnych i wodociągowych
 • Monitoring stanu instalacji deszczowej
 • Lokalizowanie nieszczelności oraz usterek
Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Ruda Śląska

Posiadamy ciężarowe pojazdy WUKO do skomplikowanych prac z daleka od sieci wodociągowej, do której można się podłączyć, a także mniejsze auta wyposażone w pompy wysokociśnieniowe. Opróżnianie zbiorników na nieczystości jako WUKO Ruda Śląska realizujemy z wykorzystaniem pojazdów asenizacyjnych o wysokiej pojemności. Przed wykonaniem prac naprawczych należy opróżnić szambo, aby w zbiorniku widoczna była rura odpływowa.

Mniejsze pojazdy wykorzystuje się do prac realizowanych na podwórzach kamienic, podziemnych parkingach lub podmokłych terenach niezdolnych do utrzymania ciężkiego auta ciężarowego. Wąż wysokociśnieniowy pozwala na wykonywanie prac na odległości nawet do 100 metrów. Pozwala to nam czyścić długie odcinki pozbawione studzienek rewizyjnych. Metoda hydrodynamiczna stosowana pozwala na czyszczenie wadliwych instalacji, które posiadają załamania oraz spadki wykonane w niewłaściwy sposób. Sprzęt do czyszczenia mechanicznego pozwala usunąć twardy osad wapienny nagromadzony w rurze kanalizacyjnej na przestrzeni lat.

WUKO Ruda Śląska - co to jest pojazd WUKO

Nasz sprzęt WUKO Ruda Śląska działa sprawnie i wydajnie. Cieszymy się uznaniem wielu osób prywatnych, które korzystały z usług naszego pogotowia kanalizacyjnego w nagłych przypadkach. Mechaniczne oczyszczanie kanalizacji dobrze sprawdza się w instalacjach wewnętrznych, na przykład w budownictwie wielorodzinnym.

Metodę mechaniczną wykorzystujemy do udrażniania:

 • Umywalek
 • Wanien
 • Brodzików
 • Zlewów kuchennych
 • Kratek odpływowych
 • Sedesów
 • Pionów i poziomów kanalizacyjnych

Pojazd posiadający wysokociśnieniową pompę pozwala na przeprowadzenie czyszczenia hydrodynamicznego. W tym celu do rury wprowadza się dyszę wielostrumieniową, która natryskuje kilka lub kilkanaście strumieni wody. Wysokie ciśnienie sprawia, że brud i osad odrywają się od ścian rur, co pozwala na ich wypłukanie. Głowica przemieszcza się wewnątrz węża samoczynnie, w wyniku działania sił hydrostatycznych. Do czyszczenia kanalizacji w ramach usług WUKO Ruda Śląska wykorzystywana jest czysta woda, która nie posiada żadnych dodatkowych detergentów.

Udrażnianie rur Ruda Śląska

Oferujemy profesjonalne usługi inspekcyjne świadczone na terenie Rudy Śląskiej oraz okolic. Do monitoringu inspekcyjnego i kamerowania kanalizacji Ruda Śląska wykorzystujemy wodoodporne kamery przekazujące na żywo obraz w wysokiej rozdzielności. Pozwala to na dokładną inspekcję nowych i używanych rur wodociągowych oraz kanalizacyjnych. Jako WUKO Ruda Śląska oferujemy także pomiar spadków z wykorzystaniem samojezdnego systemu monitorującego.

WUKO Ruda Śląska - sprawna pomoc i udrażnianie rur, kamerowanie i inspekcja kanalizacji

Do prac inspekcyjnych wykorzystujemy także urządzenia zadymiające, które pozwalają zlokalizować niewielkie nieszczelności. Używane przez naszą firmę WUKO Ruda Śląska kamery inspekcyjne posiadają wbudowane oświetlenie LED i zapewniają podgląd na żywo na kolorowym wyświetlaczu.

Zadzwoń +48 570 004 497