WUKO Zabrze pogotowie kanalizacyjne, czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur

Jako pogotowie kanalizacyjne Zabrze od ponad 20 lat specjalizujemy się w czyszczeniu kanalizacji, WUKO Zabrze i usuwaniu różnego rodzaju awarii. Skutecznie i szybko wykonaliśmy już tysiące zleceń czyszczenia kanaliazcji i WUKO. Dołącz do grona setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Zabrze pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Zabrze pogotowie kanalizacyjne

Jako WUKO Zabrze i pogotowie kanalizacyjne zajmujemy się przetykaniem i udrażnianiem wszystkich typów systemów kanalizacyjnych. Zajmujemy się również czyszczeniem separatorów. Posiadamy nowoczesny sprzęt WUKO Zabrze, który pozwala nam błyskawicznie usuwać wszelkiego rodzaju awarie. Nasi doświadczeni pracownicy z pogotowie kanalizacyjne Zabrze, posiadają odpowiednią wiedzę i błyskawicznie pomogą w czyszczeniu kanalizacji Zabrze, gdy pojawią się problemy z działaniem systemów kanalizacyjnych.

WUKO Zabrze i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne
Wywóz szamba
 • Wywóz nieczystości i szamba, przepychanie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Zabrze

Do wykonywanych przez nas działań WUKO Zabrze należą m.in. udrażnianie kanalizacji i rur. Przetykamy i udrażniamy różne typy systemów kanalizacyjnych oraz czyścimy separatory. Dysponujemy nowoczesnym specjalistycznym sprzętem WUKO.

Pogotowie kanalizacyjne Zabrze

Dzięki temu nasze pogotowie kanalizacyjne Zabrze może błyskawicznie usuwać awarie. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy szybko i sprawnie zdiagnozują przyczynę awarii i przystąpią do jej usuwania.

Problemy z kanalizacją prędzej czy później dotkną większość z nas i będziemy musieli sobie z nimi poradzić w jakiś sposób. Do działań WUKO Zabrze, które najczęściej są wykonywane w celu usunięcia usterki należy czyszczenie kanalizacji Zabrze. Jak również przepychanie kanalizacji metodą hydrodynamiczną lub mechaniczną oraz czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur Zabrze. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Udrażnianie rur Zabrze

Metoda WUKO Zabrze doskonale sprawdza się podczas czyszczenia rurociągów, przepompowni, wpustów ulicznych oraz przepustów pod drogą, jak również do czyszczenia rur o mniejszych średnicach. Jest ona bardzo skuteczna oraz szybka. Co więcej metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, gdyż do udrażniania rur wykorzystywana jest jedynie woda. Nie ma konieczności wykorzystywania jakichkolwiek środków chemicznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na środowisko i przyczynić się do jego zanieczyszczania. 

Działania te bardzo często wymagają zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz odpowiednich pojazdów. Jedną z bardziej popularnych metod udrażniania kanalizacji Zabrze jest obecnie metoda hydrodynamiczna, która wyróżnia się dużą skutecznością. Metoda hydrodynamiczna (metoda ciśnieniowa) bywa również nazywana metodą WUKO Zabrze od specjalistycznych pojazdów, które są wykorzystywane w tej metodzie. Pojazdy te są wyposażone w pompę tłoczącą wodę pod wysokim ciśnieniem. Do tego urządzenia podłącza się wąż zakończony głowicą dostosowana do rodzaju zanieczyszczeń oraz do średnicy rury, która wymaga udrożnienia. Tłoczenie wody pod wysokim ciśnieniem, duży przepływ wody oraz zastosowanie odpowiedniej dyszy pozwalają na szybkie i skuteczne udrożnienie rury oraz czyszczenie kanalizacji Zabrze z nawet najtwardszych osadów i zanieczyszczeń. 

Wszelkie usterki kanalizacji wymagają najczęściej szybkiego działania. Na szczęście w takich sytuacjach z pomocą przychodzi WUKO Zabrze, które oferuje swoim klientom szybką i fachową pomoc. Pogotowie kanalizacyjne Zabrze działa błyskawicznie i szybko usuwa wszystkie usterki wpływające negatywnie na działanie kanalizacji.

Udrażnianie rur odbywa się z wykorzystaniem różnych dysz czyszczących. To jaką dyszę należy zastosować zależy przede wszystkim od rodzaju kanalizacji, rodzaju zanieczyszczeń oraz miejsca, w którym powstał zator. Bardzo często do udrażniania rur wykorzystywane są dysze rotacyjne, które charakteryzują się dużą skutecznością i pozwalają na rozbijanie nawet starych osadów wapiennych. Rozdrobnione zanieczyszczenia trafiają potem do studni rewizyjnej, skąd są usuwane. 

Duże znaczenie ma nie tylko rodzaj zastosowanej do udrażniania dyszy, ale również odpowiednia ich ilość, która powinna być dobrana do średnicy rury, którą należy oczyścić z zanieczyszczeń. Dzięki dobraniu odpowiedniej ilości dysz do pojazdu WUKO Zabrze możliwe jest czyszczenie rur o różnych średnicach - od ok. 50 mm do nawet 400 mm. Zastosowanie wody pod wysokim ciśnieniem pozwala na usunięcie z rur różnych zanieczyszczeń, nawet tych problematycznych jak kamień, piasek czy tłuszcz. Usunięcie resztek jedzenia, włosów czy chusteczek również nie będzie żadnym problemem. 

Główne przyczyny niedrożności kanalizacji

Najczęściej mamy do czynienia z jednym z dwóch głównych powodów niedrożności kanalizacji. Pierwszym z nich jest wadliwy lub źle wykonany projekt. Pogotowie kanalizacyjne Zabrze potrafi naprawić każdy z nich. Problemy z kanalizacją często pojawiają się w starszych budynkach podczas konstrukcji których nie przewidziano takiego obciążenia kanalizacji, jakie występuje obecnie. Drugą często spotykaną przyczyną niedrożności kanalizacji jest jej niewłaściwa eksploatacja. Doskonałym tego przykładem jest wylewanie do zlewu tłuszczu z patelni czy frytkownicy. Po kontakcie z zimną wodą olej zasycha i twardnieje, co w konsekwencji może spowodować zatkanie rury. Jeżeli takie zachowania występują często, to w którymś momencie może się okazać, że domowe sposoby na udrożnienie kanalizacji będą niewystarczające i konieczne będzie zatrudnienie profesjonalistów. 

Czyszczenie kanalizacji Zabrze

Profesjonalnie zajmujemy się udrażnianiem rur zewnętrznych i wewnętrznych i posiadamy niezbędny do tego celu sprzęt. Oprócz specjalistycznych pojazdów WUKO Zabrze posiadamy również sondy wideo, które pozwalają nam szybko zlokalizować miejsce niedrożności. Posiadamy również specjalne sprężyny, które pozwalają na odetkanie zatorów w kanalizacji w sposób mechaniczny, bez wykorzystywania do tego celu wody. Jako pogotowie kanalizacyjne Zabrze jesteśmy odpowiednio wyposażeni i posiadamy wszelkie urządzenia, które mogą okazać się niezbędne do usunięcia awarii.

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się udrażnianiem kanalizacji oraz usuwaniem awarii i mamy w tym obszarze duże doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi awariami i szybko przywrócimy sieć kanalizacyjną do stanu używalności. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz zatrudniamy profesjonalistów, którzy szybko określą przyczynę awarii i przystąpią do jej usuwania. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje. Do każdego klienta podchodzimy w profesjonalny sposób i zapewniamy najwyższe standardy obsługi. 

Większość z nas nigdy nie zastanawia się nad tym, jak ważna jest sprawnie działająca kanalizacja. Sytuacja zmienia się diametralnie, gdy wystąpi jakaś awaria, z którą przychodzi nam się zmierzyć. To właśnie wtedy zaczynamy dostrzegać, jak istotne jest dla naszego życia to, żeby kanalizacja działała poprawnie.  

Zadzwoń +48 570 004 497