WUKO Czeladź - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

WUKO Czeladź działa na rynku usług czyszczenia kanalizacji od wielu lat i posiada duże doświadczenie. Dzięki temu pogotowie kanalizacyjne Czeladź jest w stanie podjąć się każdego zlecenia. Wykwalifikowani pracownicy WUKO Czeladź posiadają odpowiednie umiejętności i dysponują specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko ustalić przyczynę awarii i zająć się jej usunięciem. Nasze działania są bardzo skuteczne i szybkie, dzięki czemu klienci szybko mogą się cieszyć sprawną instalacją kanalizacyjną w domu lub mieszkaniu.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Czeladź pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Czeladź

W dzisiejszych czasach kanalizacja jest dla nas czymś oczywistym nad czym w ogóle się nie zastanawiamy. Wiemy, że jest i to nam wystarcza. Sytuacja zmienia się istotnie, gdy dochodzi do awarii systemu kanalizacyjnego w naszym domu, a my musimy sobie poradzić z jej skutkami. Niedrożna kanalizacja objawiająca się np. stojącą wodą w zlewie czy w wannie istotnie wpływa na komfort naszego codziennego życia, dlatego chcielibyśmy jak najszybciej poradzić sobie z tym problemem. 

WUKO Czeladź i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Czeladź
 • Czyszczenie kanalizacji Czeladź
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Czeladź
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Czeladź
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Czeladź

Samodzielne poradzenie sobie z tym problemem może być trudne i w większości przypadków skazane jest na niepowodzenie. Zamiast tracić czas na działania nieprzynoszące oczekiwanego rezultatu dużo lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy pogotowia kanalizacyjnego. WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne to firma zajmująca się świadczeniem różnych usług związanych z systemem kanalizacyjnym, w tym również usuwaniem usterek tego systemu i przywracaniem jego sprawności. 

W ofercie WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne znajdują się również takie usługi, jak:

 • czyszczenie zbiorników i separatorów;
 • udrażnianie i przetykanie systemów kanalizacyjnych;
 • wykonywanie różnego rodzaju prac naprawczych;
 • czyszczenie i udrażnianie instalacji kanalizacyjnych;
 • oraz wiele innych.

Pogotowie kanalizacyjne Czeladź

Problemy z kanalizacją występują stosunkowo często i nie zawsze jesteśmy w stanie im zaradzić. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że każdy z nas w którymś momencie swojego życia będzie musiał uporać się z tego typu usterką. Z tego powodu warto już wcześniej przygotować sobie plan działania na taką ewentualność, dzięki czemu w przypadku awarii będzie można błyskawicznie wdrożyć go w życie. 

Jedną z możliwości jest oczywiście samodzielne poradzenie sobie z problemem i usunięcie niedrożności. Niestety takie działania mogą okazać się skuteczne jedynie w przypadku niewielkich zatorów, a i to nie zawsze. W bardziej skomplikowanych przypadkach takie działania nie przyniosą żadnego rezultatu.

Zamiast niepotrzebnie tracić czas na nieskuteczne działania dużo lepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z profesjonalną firmą. WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne posiada bardzo duże doświadczenie w diagnozowaniu usterek i ich usuwaniu, dzięki czemu błyskawicznie przywróci drożność kanalizacji. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Czeladź

Podczas czyszczenia kanalizacji Czeladź i wykonywania pracy WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne wykorzystuje najczęściej jedną z dwóch popularnych metod:

 • metodę hydrodynamiczną w przypadku zewnętrznych sieci kanalizacyjnych;
 • metodę mechaniczną w przypadku instalacji kanalizacyjnych wewnętrznych.

WUKO Czeladź - co to jest pojazd WUKO

Metoda ciśnieniowa (metoda hydrodynamiczna) jest metodą wykorzystywaną najczęściej do czyszczenia zewnętrznych sieci kanalizacyjnych. Główną rolę w tej metodzie odgrywają specjalne pojazdy WUKO, które wyposażone są w pompę, która pozwala na tłoczenie wody pod bardzo dużym ciśnieniem. Jako WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne dysponujemy odpowiednim sprzętem i mamy duże doświadczenie w czyszczeniu kanalizacji tą metodą. 

Do pompy znajdującej się w pojeździe podłączany jest wąż. Na drugim końcu węża montowana jest specjalna głowica, która powinna być dostosowana zarówno do średnicy rury wymagającej czyszczenia, jak również do rodzaju znajdujących się w rurze zanieczyszczeń, gdyż tylko wtedy cały proces przebiegnie sprawnie i przyniesie pożądany skutek. Po zamontowaniu węża i ulokowaniu go w rurze uruchamiana jest pompa, a tłoczona pod ciśnieniem woda rozbija wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w rurze i wypłukuje resztki zanieczyszczeń. 

Metoda hydrodynamiczna jest całkowicie bezpieczna dla środowiska, gdyż nie wymaga używania do czyszczenia żadnych środków chemicznych. Jedyną substancją wykorzystywaną do czyszczenia jest czysta woda. 

Udrażnianie rur Czeladź

Z uwagi na to, że podczas czyszczenia metodą hydrodynamiczną używane są duże ilości wody metoda ta nie jest zbyt często stosowana do czyszczenia instalacji wewnętrznych. W tym przypadku dużo lepszym wyborem będzie czyszczenie rur metodą mechaniczną, czyli przy użyciu specjalnej sprężyny. Sprężyna ta jest podłączana do urządzenia o dużej mocy i zakończona specjalną końcówką frezującą, która stopniowo rozbija znajdujące się w rurze zanieczyszczenia i przywraca w ten sposób pierwotną średnicę otworu. Metoda ta doskonale sprawdza się np. w przypadku czyszczenia żeliwnych rur. Jako WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne dysponujemy odpowiednim sprzętem, który pozwala nam na stosowanie tej metody do czyszczenia rur. 

Wyróżniamy dwie główne przyczyny niedrożności kanalizacji w naszych domach:

 • wadliwy lub źle wykonany projekt;
 • niewłaściwa eksploatacja.

Niedrożność kanalizacji jest zjawiskiem stosunkowo często występującym w starszych budynkach, podczas projektowania których nie uwzględniono obciążeń systemu kanalizacyjnego, z którymi musi kanalizacja sobie radzić obecnie. 

Nie da się jednak ukryć, że za większość problemów z kanalizacją odpowiadają sami mieszkańcy, którzy ją niewłaściwie eksploatują i wyrzucają do zlewu lub toalety różne rzeczy, które nie powinny się tam znaleźć. Resztki jedzenia, włosy, chusteczki higieniczne, stary olej stopniowo odkładają się w rurze i zmniejszają jej drożność. Problem nawarstwia się powoli, aż w końcu rura staje się całkowicie niedrożna. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się ze specjalistami z WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne, którzy szybko poradzą sobie z udrożnieniem systemu.

Od wielu lat działamy na rynku usług kanalizacyjnych. Jako WUKO Czeladź pogotowie kanalizacyjne błyskawicznie pomagamy mieszkańcom tego miasta w usuwaniu awarii i usterek systemu kanalizacyjnego. Dzięki dużemu doświadczeniu w tej materii jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem. Działamy szybko i skutecznie, tak aby możliwie szybko pomóc naszym klientom. 

Zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń +48 570 004 497