WUKO Piekary Śląskie - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Jako pogotowie kanalizacyjne Piekary Śląskie zapewniamy sprawne czyszczenie kanalizacji i udrażnianie rur. Nasze WUKO Piekary Śląskie to również inspekcja i kamerowanie kanalizacji, dzięku czemu szybko znajdziemy przyczynę awarii. Działamy sprawnie, szybko i profesjonalnie. Posiadamy setki zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Piekary Śląskie pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Piekary Śląskie

Wykorzystując profesjonalne i wydajne pojazdy WUKO możliwe jest prowadzenie prac z zakresu udrażniania, oczyszczania, naprawiania i serwisowania instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Do udrażniania rur kanalizacyjnych wykorzystuje się metodę ciśnieniową, elektryczną lub mechaniczną. Metoda ciśnieniowa polega na tym, iż zator usuwa się przy pomocy tłoczonej pod wysokim ciśnieniem wody.

Jako WUKO Piekary Śląskie stosujemy także urządzenia elektryczne, czyli spirale. Wprowadza się je do rur kanalizacyjnych i obraca przy pomocy urządzenia napędzanego silnikiem elektrycznym. Jest to metoda stosowana we wnętrzach budynków. Metoda mechaniczna polega na usuwaniu zabrudzeń z rur za pomocą pomy ssąco-tłoczącej o wysokiej wydajności.

WUKO Piekary Śląskie i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Piekary Śląskie
 • czyszczenie kanalizacji Piekary Śląskie
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Piekary Śląskie
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Piekary Śląskie
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Piekary Śląskie

Dla naszych Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji oraz wspólnot mieszkaniowych prowadzimy szereg działań związanych z naprawą oraz utrzymaniem w dobrej kondycji instalacji wodociągowych oraz kanalizacyjnych. WUKO Piekary Śląskie świadczy swoje usługi przy pomocy najwyższej jakości sprzętu.

 • Udrażnianie kanalizacji Piekary Śląskie - usuwanie zatorów w pionach kanalizacyjnych, wannach, sedesach, umywalkach, instalacjach poziomowych czy zlewach, a także w sieciach zewnętrznych, takich jak studzienki i ciągi kanalizacyjne, przyłącza do budynków czy odpływy do szamb.
 • Inspekcje kanalizacji i kamerowanie kanalizacji Piekary Śląskie - kamera jest w stanie wychwycić pęknięcia, zatory, a także zmierzyć spadki instalacji w celu określenia, czy została ona wykonana prawidłowo.
 • Czyszczenie kanalizacji Piekary Śląskie - używany przez WUKO Piekary Śląskie sprzęt pozwala na frezowanie zatorów w pionach kanalizacyjnych, usuwanie osadu z sieci sanitarnych, deszczowych, ogólnospławnych oraz drenażowych o różnych średnicach rur.
 • Radiowa lokalizacja rurociągów - innowacyjna technika pozwalająca na zlokalizowanie zakrytych elementów instalacji kanalizacyjnych.
 • Zadymianie instalacji kanalizacyjnych - pozwala na zlokalizowanie przecieku i nieszczelności także w instalacjach o małym obciążeniu, co jest skuteczne w walce z nieprzyjemnym zapachem.

Pogotowie kanalizacyjne Piekary Śląskie

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne Piekary Śląskie jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, a także w dni wolne od pracy. Zdajemy sobie sprawę z poziomu niedogodności, jaki pojawia się, gdy instalacja kanalizacyjna nie działa prawidłowo, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w każdym przypadku działań jak najszybciej. Prowadzimy szybką wycenę kosztów, bazując na naszym bogatym doświadczeniu.

Oferujemy usługi asenizacyjne, naprawcze oraz kontrolne, a profesjonalny sprzęt diagnostyczny pozwala nam zlokalizować przyczynę awarii. W sytuacji awaryjnej WUKO Piekary Śląskie jest gwarancją sprawnego usunięcia problemu. W przypadku nieskomplikowanych awarii możliwe jest usunięcie zatoru w czasie krótszym niż jedna godzina. 

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Piekary Śląskie

Podczas naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny. Kamery inspekcyjne pozwalają na zlokalizowanie uszkodzeń oraz sprawdzenie, czy instalacja posiada wady konstrukcyjne. Wykonujemy także prace związane z odbiorem nowych instalacji kanalizacyjnych. W dużych rurach kanalizacyjnych, o średnicy 400-500 mm, stosujemy kamery samojezdne. Mniejsze kamery pozwalają zajrzeć do miejsc trudno dostępnych, na przykład w odpływach zlewów czy domowych toalet.

Udrażnianie rur Piekary Śląskie

Wykorzystując urządzenia hydrodynamiczne do czyszczenia kanalizacji jako WUKO Piekary Śląskie jesteśmy w stanie usunąć zatory z instalacji sanitarnych, deszczowych, przemysłowych, kanalizacyjnych czy ogólnospławnych. Dysponujemy pojazdami ciężarowymi, które posiadają duże zbiorniki na wodę oraz możliwość odbierania odpadów w celu ich późniejszej utylizacji. Wykonujemy prace naprawcze także w miejscach, w które nie da się wjechać samochodem ciężarowym.

WUKO Piekary Śląskie - udrażnianie rur i inspekcja kamerowanie kanalizacji

Nasza firma WUKO Piekary Śląskie cieszy się setkami pozytywnych opinii. Wynika to z wielu czynników, które razem składają się na wysokiej jakości usługi pogotowia kanalizacyjnego.

 • Indywidualne podejście - do każdego, nawet najbardziej trywialnego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i poważny, zdając sobie sprawę z problemów, jakich może przysporzyć niesprawna kanalizacja.
 • Bogate i wieloletnie doświadczenie - działamy na rynku usług WUKO od dawna, dlatego mieliśmy już do czynienia z szeroką gamą najróżniejszych problemów, którym udało się na sprostać.
 • Innowacyjny i wydajny sprzęt - wykorzystujemy pompy hydrostatyczne o mocy do 200 bar, wysięgniki teleskopowe, węże ciśnieniowe, kamery inspekcyjne, urządzenia zadymiające i pojazdy asenizacyjne wyposażone w wydajne pompy. Stawiamy na najwyższą jakość.
 • Dyspozycyjność i terminowość - jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej kryzysowej sytuacji i nie bagatelizujemy żadnego zlecenia.
 • Rzetelna wiedza z zakresu hydrauliki - prowadzimy odbiory nowych instalacji i umiemy określić, czy sieć kanalizacyjna lub wodociągowa posiada wady konstrukcyjne.
 • Konkurencyjne ceny - nasza oferta jest atrakcyjna nie tylko ze względu na dyspozycyjność i szeroki wachlarz usług, ale też z powodu korzystnych i adekwatnych do podjętych działań cen, które zawsze są przejrzyste.
Zadzwoń +48 570 004 497