WUKO Jaworzno - pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji, rur

Potrzebujesz sprawnej naprawy i czyszczenia kanalizacji? WUKO Jaworzno to specjaliści z wieloletnim doświadczenie, nowoczesny i profesjonalny sprzęt i setki zadowolonych klientów. Pogotowie kanalizacyjne Jaworzno to szybka reakcja, rzetelne działanie i solidne udrażnanie rur, inspekcja kanalizacji i terminowa naprawa. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
Ponad 20 Lat Doświadczenia
wuko Jaworzno pogotowie kanalizacyjne czyszczenie kanalizacji udrażnianie przepychanie rur
Szybko usuniemy awarię Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

WUKO Jaworzno

Wszyscy chcą posiadać sprawnie działającą kanalizację - urządzenia sanitarne znajdują się dzisiaj niemalże w każdym domu mieszkalnym. Drożność instalacji kanalizacyjnej wymaga regularnego czyszczenia rur. Oferujemy szeroki zakres usług WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne.

WUKO Jaworzno i okolice
 • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
 • Pogotowie kanalizacyjne Jaworzno
 • Czyszczenie kanalizacji Jaworzno
Wywóz szamba
 • Wywóz szamba Jaworzno
 • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
 • Zgodnie z przepisami
 • Z dbałością o środowisko
Inspekcja kanalizacji kamerą wideo CCTV
 • przegląd / podgląd rur kanalizacji sanitarnej i deszczowej
 • inspekcje telewizyjne sieci kanalizacyjnych
 • monitoring kanalizacji kamerą TV
Pogotowie kanalizacyjne-hydrauliczne 24/7
 • instalacje wodno-kanalizacyjn
 • udrażnianie rur Jaworzno
 • prywatne domy, lokale, biura, markety, sklepy
 • wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt
Poznaj nas lepiej

WUKO Jaworzno

Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, w tym pojazdy ciężarowe wyposażone w pojemne zbiorniki na wodę i odpady. Na przestrzeni wielu lat pracy zgromadziliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystujemy, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Zakres usług WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne jest szeroki i obejmuje:

 • Zlokalizowanie przyczyny zapchanej instalacji kanalizacyjnej
 • Zastosowanie kamery inspekcyjnej do kontroli rurociągu
 • Usuwanie awarii kanalizacyjnych i wodociągowych
 • Udrażnianie rur i usuwanie osadu
 • Czyszczenie instalacji kanalizacyjnych przy pomocy urządzeń mechanicznych i hydrodynamicznych
 • Usuwanie usterek, pęknięć i nieszczelności w czynnych instalacjach kanalizacyjnych

Pogotowie kanalizacyjne Jaworzno

Nasze pogotowie kanalizacyjne Jaworzno pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Posiadamy sprzęt WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne, który pozwala nam pracować nawet w trudnych warunkach. W miejscach, w których nie można podjechać pojazdem bezpośrednio do studzienki, wykorzystujemy podnośnik teleskopowy. Długi wąż pozwala na czyszczenie nawet 80-metrowych odcinków kanalizacji z jednej studzienki. Zator z piasku, żwiru, kamieni, materii organicznej, zaschniętego tłuszczu lub skamieliny wapiennej jesteśmy w stanie usunąć już w ciągu godziny od dotarcia na miejsce.

Jako pogotowie kanalizacyjne Jaworzno działamy szybko i sprawnie, wykorzystując wydajny sprzęt oraz bogate doświadczenie. Nasze kamery CCTV pozwalają nam zaglądać nawet za załamania rur wynoszące 90 stopni. W terenie podmokłym lub mocno zurbanizowanym stosujemy lżejsze pojazdy, które mieszczą się w wąskich uliczkach i nie grzęzną w błocie.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Czyszczenie kanalizacji Jaworzno

Nasza dbałość o zadowolenie Klientów zaowocowała nieposzlakowaną opinią. Mamy szerokie grono stałych Klientów, dla których świadczymy usługi z zakresu WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne. Zajmujemy się także asenizacją oraz niezbędnymi pracami ziemnymi.

Profesjonalny sprzęt

Dysponujemy pompą ciśnieniową, która jest w stanie uzyskać ciśnienie 200 bar. Zbiornik wody na pojeździe WUKO sprawia, że podczas pracy nie trzeba korzystać z miejskich sieci wodociągowych. Dysponujemy urządzeniami, które zapewniają wysoką wydajność i precyzję. Podczas pracy nie używamy środków chemicznych, dlatego możemy czyścić także instalacje wodociągowe.

Jasno określone zasady

Przed przystąpieniem do naprawy podajemy wycenę, a pracę zaczynamy dopiero po jej zatwierdzeniu. O wszystkich dodatkowych trudnościach informujemy na bieżąco, a nasi Klienci biorą czynny udział w procesie decyzyjnym, który może pływać na końcową cenę usługi.

Atrakcyjne ceny

Nasze ceny są konkurencyjne, natomiast jakość usług stoi na najwyższym poziomie. Łączymy najlepsze tradycje i doświadczenie z innowacyjnymi technologiami, co pozwala nam maksymalnie optymalizować koszty.

WUKO Jaworzno - co to jest pojazd WUKO

Nasza firma oferuje usługi z zakresu WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne na najwyższym poziomie. Dysponujemy pojazdami pozwalającymi nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Metodę pracy wybieramy odpowiednio do konkretnego typu kanalizacji. Rozmiar dyszy rotacyjnej powinien być dopasowany do średnicy rury. Inspekcji instalacji kanalizacyjnych dokonujemy przy pomocy kamer CCTV.

Umożliwiają one także kontrolę spadków, co przydaje się podczas odbiorów powykonawczych. Sprzęt do bezwykopowej naprawy kanalizacji pozwala usunąć nieszczelność bez przeprowadzania prac ziemnych, co znacznie redukuje koszty. Wystarczy doprowadzić specjalistyczny pojazd do najbliższej studzienki rewizyjnej. Jako pogotowie kanalizacyjne Jaworzno oferujemy także kompleksowe doradztwo podczas budowy i modernizacji instalacji kanalizacyjnych oraz przyłączy wodociągowych. Nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji.

Udrażnianie rur Jaworzno

Metoda WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne polega na czyszczeniu instalacji kanalizacyjnych z wykorzystaniem tłoczonej pod wysokim ciśnieniem wody. Uderzając w zgromadzony na ścianach rury osad, odrywa ona jego fragmenty bez konieczności rozpuszczania go przy pomocy detergentów. Do czyszczenia wysokociśnieniowego wykorzystuje się dyszę rotacyjną, która za pomocą węża połączona jest z pojazdem. Pompa wysokociśnieniowa tłoczy strumień wody do dyszy, która pod wpływem siły hydrodynamicznej przesuwa się w głąb rury kanalizacyjnej.

Metoda hydrodynamiczna cechuje się wysokim poziomem skuteczności. Z jej pomocą można usuwać zabrudzenia powstałe w wyniku nieprawidłowej eksploatacji lub wad konstrukcyjnych instalacji. Woda doprowadzana jest ze zbiornika umieszczonego na pojeździe. Jako WUKO Jaworzno pogotowie kanalizacyjne oferujemy także czyszczenie kanalizacji, które posiadają miejscowe załamania spadku. Posiadamy także sprzęt do mechanicznego usuwania zabrudzeń z kanalizacji. Sprężyna elektryczna sukcesywnie frezuje zgromadzony osad, który przylega do ścian rurociągu.

Zadzwoń +48 570 004 497