Wywóz szamba Katowice wywóz nieczystości płynnych, usługi asenizacyjne

Od lat wykonujemy wywóz szamba Katowice i usługi asenizacyjne. Posiadamy setki zadowolonych klientów, nowoczesne pojazdy WUKO. Zajmujemy się wywozem nieczystości płynnych i utylizacją. Sprawnie, terminowo i rzetelnie wykonujemy wywóz szamba Katowice i transportujemy nieczystości do miejsca, w którym zostaną one zutylizowane.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497

Dbamy o to, aby wszystkie nasze pojazdy były w pełni sprawne technicznie, tak aby wywóz szamba odbywał się w sposób bezpieczny i profesjonalny. Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprawną obsługę i krótkie terminy realizacji i zawsze zjawiamy się w ustalonym terminie.

Ponad 20 Lat Doświadczenia
wywóz szamba katowice usługi asenizacyjne wywoz nieczystości płynnych
Nowoczesna flota pojazdów Rzetelnie i solidnie Serwis 24/7
W CZYM CI POMOŻEMY

Wywóz szamba Katowice

Każdy właściciel nieruchomości jest zobowiązany do regularnego wykonywania wywóz szamba Katowice, tak aby nie dopuścić do jego przepełnienia, gdyż wiąże się ono nie tylko z brzydkim zapachem, ale również z możliwością skażenia środowiska. Aby nie dopuścić do przepełnienia można zamontować w szambie specjalne czujniki, które poinformują nas o przekroczeniu pewnego poziomu. Pozwoli to na zorganizowanie wywozu nieczystości nieczystości płynnych zanim zbiornik ulegnie przepełnieniu.

Wywóz szamba
  • Wywóz nieczystości i szamba, przepychanie
  • Czyszczenie ekologicznych oczyszczalni ścieków
  • Zgodnie z przepisami
  • Z dbałością o środowisko
WUKO Katowice i okolice
  • Ciśnieniowe przepychanie kanalizacji, udrażnianie i czyszczenie
  • WUKO Katowice
  • Pogotowie kanalizacyjne
  • Czyszczenie seperatorów
  • Czyszczenie osadników
Korzyści dla Ciebie
Dlaczego Zaufały Nam Setki Klientów Przez Ponad 20 Lat
Działamy Terminowo, Rzetelnie i Solidnie
Wieloletnie Doświadczenie
Nowoczesny i Wydajny Sprzęt

Wywóz nieczystości płynnych Katowice

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi w Polsce przepisami każdy dom wybudowany na działce bez dostępu do lokalnej sieci wodno-kanalizacyjnej musi być wyposażony w bezodpływowy zbiornik pozwalający na gromadzenie w nim nieczystości lub musi posiadać przydomową oczyszczalnię ścieków. Wywóz szamba Katowice pozwala na kompleksową opiekę nad wywozem nieczystości płynnych. Bardzo często właściciele nieruchomości decydują się na bezodpływowy zbiornik, czyli szambo. W takiej sytuacji na właścicielu nieruchomości ciąży obowiązek zapewnienia regularnego opróżniania szamba.

Czy są jakieś przepisy określające, w jaki sposób należy wykonywać wywóz szamba Katowice i jak często należy to robić? Czy ktoś może kontrolować czy szambo jest opróżniane w prawidłowy sposób? Informacje na ten temat znajdują się poniżej.

Zadzwoń - PRACUJEMY 24/7
+48 570 004 497
+20
Lat
doświadczenia
+1351
Wykonanych
Zleceń
23
Specjalistów
W Zespole
24/7
Serwis
Całodobowy

Wywóz Szamba Katowice

Aby móc zajmować się takim tematem jak wywóz szamba Katowice i wywożeniem nieczystości płynnych konieczne jest posiadanie przez firmę odpowiednich pozwoleń. W Polsce opróżnianiem szamb zajmują się specjalistyczne firmy asenizacyjne, a transport nieczystości odbywa się z wykorzystaniem pojazdów asenizacyjnych. Jeżeli firma wywóz szamba Katowice nie posiada odpowiednich uprawnień, to nie może świadczyć usług wywóz szamba Katowice i utylizacji nieczystości. Takie działanie może zostać ukarane grzywną.

Usługi asenizacyjne Katowice - czyszczenie separatorów i osadników szambiarką

W praktyce to jak często wywóz szamba Katowice musi być wykonywany jest kwestią indywidualną i zależy przede wszystkim od wielkości zbiornika oraz od ilości wody, którą zużywają mieszkańcy danej nieruchomości. Najczęściej szambo musi być opróżniane co około kilka tygodni. W swojej pracy wykorzystujemy specjalne pojazdy asenizacyjne o różnej pojemności

Czy można wylewać szambo na własną działkę?

Czasami właściciele nieruchomości zastanawiają się, czy nie mogliby oszczędzić i nie dzwonić po firmę wywóz szamba Katowice, a w zamian wylać nieczystości na własną działkę lub pole. Zgodnie z obowiązującymi przepisami takiej możliwości nie ma, a wylewanie nieczystości na działkę jest nielegalne i może skutkować karą grzywny.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami gmina ma prawo kontrolować nieruchomości, aby sprawdzić czy znajduje się na niej zbiornik bezodpływowy. Jeżeli taki zbiornik istnieje, to gmina może sprawdzić, czy jest on opróżniany zgodnie z przepisami i poprosić właściciela nieruchomości o dokumenty potwierdzające fakt korzystania przez niego z wywóz szamba Katowice, która oferuje usługi asenizacyjne w Katowicach. Za utrudnianie pracownikom gminy kontroli nieruchomości grozi kara grzywny.

Zadzwoń +48 570 004 497